Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, jakoś tydzień temu dopasowałem się z dziewczyną na tinderze. Cały czas pisaliśmy, rozmowa się bardzo dobrze kleiła i ustaliliśmy że mamy się dziś spotkać. Jednak ona wczoraj nic mi nie odpisała, zadnej wiadomości, zero... I teraz pytanie, dzwonić dziś do niej przez messangera, czy olać? Naprawdę fajnie mi się z nia rozmawiało... #tinder #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania fajnie, że wiesz, gdzie pracuje - możesz ją odwiedzić, ale tylko na wyraźne zaproszenie. W ogóle to się nie pieprz, tylko dzwoń, dziewczyna musi mieć czas, żeby się zrobić na bóstwo. Powodzenia ()

I daj znać, jak poszło - może być na pw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Thachi a on miałby tkwić w niepewności co i jak? Daj spokój, czasem trzeba wykazać trochę wyrozumiałości. Nigdy nic Ci się nie #!$%@?ło w życiu tak, że zapominasz o wszystkim i #!$%@? jak robot? Jeżeli nie, to szczerze zazdroszczę.

Aha, i gdyby op był różową, to doradziłabym tak samo.
d


@Thachi: Innej opcji nie ma bo po co się produkować skoro druga osoba ma zerowe zainteresowanie? Rozumeim walczyć o tą osobę ale no kuuuurwa,to naprawdę jest w #!$%@? nie miłe takie zlewanie
@Thachi: Jesli on się w niej zakochał czy zauroczył to będzie mu dosyć trudno to zwalczyć,ale naprawdę nie warto czasami próbować dla takich osób,osób które mają gdzieś to co czujemy i jak się staramy.
@Thachi: Masz rację po raz kolejny,ale czasami jest tak trudno.Sam miałem tak ze jak moja ex mnie rzuciła to jakoś próbowałem to ratować a ona była tak jakby inną osobą,taką obojętną i mnie zlewała dosyć mocno.Ale po jakimś czasie powiedziałem "Dość" i tak od 3 tygodnii nie patrzę na jej profil nic nie piszę.I jej to chyba pasi.I naprawdę ziomek nie zasługuję na takie coś,ale mysle ze jesteś w takim stadium