Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, jakoś tydzień temu dopasowałem się z dziewczyną na tinderze. Cały czas pisaliśmy, rozmowa się bardzo dobrze kleiła i ustaliliśmy że mamy się dziś spotkać. Jednak ona wczoraj nic mi nie odpisała, zadnej wiadomości, zero... I teraz pytanie, dzwonić dziś do niej przez messangera, czy olać? Naprawdę fajnie mi się z nia rozmawiało... #tinder #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 25
  • Odpowiedz
@Thachi: Takżę wiele boli,naprawdę bardzo.Wiec ja na miejscu gościa bym po protsu ją zostawił.Zawszę mnie zastanawiało co nimi kieruję,przecież rozmowa była spoko to co tak nagle.Naprawdę to #!$%@? ssie xD
  • Odpowiedz
@Thachi strasznie zgorzkniały jesteś. Ja wychodzę z założenia, że to przede wszystkim mi ma być dobrze, a koronę mam do głowy przytwierdzoną na stałe, więc nie spadnie jak czasem zrobię coś, co Ty możesz postrzegać jako poniżenie, a dla mnie jest zwyczajnym uporządkowaniem sytuacji. Jeżeli chce zadzwonić, to niech dzwoni - najbardziej żałuje się rzeczy, których się nie zrobiło.
  • Odpowiedz
@Thachi jestem taką osobą, że to uleganie takim impulsom mi służy. Nie chodzi o to, żeby dzwonić do kogoś co 5 minut i zasypywać go wiadomościami, tylko zadzwonić raz. Nie odbiera, nie oddzwania? Sprawa jasna, odhaczam i idę dalej. Wolę nie zostawiać miejsca na "a co jeśli...?"
  • Odpowiedz