Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki,

tl:dr

Zwracam się z uprzejmą prośbą o #csiwykop żeby znaleźć kierowcę, który wjechał w moją narzeczoną i uciekł. Link do filmu poniżej.

W nocy z piątku na sobotę (dokładnie o 23.59), narzeczona wracała moim samochodem z Łodzi doszło do kolizji z kierowcą opla, który uciekł z miejsca zdarzenia.

Nie było szans go dogonić (potem przejechał na czerwonym świetle) a niedawno zamontowałem kamerę i narzeczona założyła, że nagranie wystarczy. Oczywiście od razu zadzwoniła na policję, która powiedziała jej, że patrol może przyjechać za kilka godzin ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jako, że auto nadawało się do jazdy to wspólnie podjęliśmy decyzję, żeby wracała do Krakowa i złożymy nagranie na policję następnego dnia.
Niestety okazało się, że nagranie jest mocno prześwietlone od refleksu świateł z tablicy i nie możemy ustalić numerów rej Opla. Jedyne co widać to prawdopodobnie początek KR i ostatnią cyfrę 3 bądź 8.

Jeśli jakoś dobry master wykopek jest w stanie tak podkręcić pierwsze kilka klatek nagrania, żeby było widać nr. rej Opla to zobowiązuję się całym sercem do przekazania na jego ręce nagrody.

P.S. Wiem, że zielonka i chętnie "usunę konto" jeśli ktoś tylko będzie w stanie mi pomóc...

#pomocy #polskiedrogi #drogi

FILM
Artur93 - Drogie Mirki i Mirabelki,


tl:dr

Zwracam się z uprzejmą prośbą o #CS...

źródło: comment_qBRJZY00c1gWqwph8IGHCimjbT3lP0jy.jpg

Pobierz
  • 69
@Artur93: Nie znam się na tym kompletnie, ale wrzuciłem nagranie do premiere'a, trochę się pobawiłem suwakami.... Naprawdę zdziwię się, jeśli komuś uda się ustalić blachy na podstawie załączonego przez Ciebie filmu.

Chyba najlepiej próbować uzyskać jakoś monitoring ze skrzyżowań.

PS. Napisz proszę to za DVR, żebyśmy wiedzieli czego nie kupować... :)
C.....7 - @Artur93: Nie znam się na tym kompletnie, ale wrzuciłem nagranie do premier...

źródło: comment_tKklLHVL6u7hE7WaDICeNZ10FL8Pmffg.jpg

Pobierz
@Artur93: może zabrzmi nierealnie, ale zdobądź kontakt do kierowcy tramwaju, bo jeśli to było na tyle duże "bum" (a nie jakaś mała obcierka), to może się popatrzył i coś zapamiętał. Astra sedan to rzadkość, więc jakby pamiętał jeden lub dwa znaki, to mogłoby to już dużo dać