Wpis z mikrobloga

  • 306
Jest godzina 5.45, właśnie wracam od loszki, którą poznałem na tinder. Całą noc oglądaliśmy netflixa i uprawialiśmy seks. Dziewczyna była wniebowzięta, wprost powiedziała mi, że jeszcze z nikim nie było jej tak dobrze. Chyba się we mnie zakochała. Zrobiła mi pyszną kolację, w środku nocy piekła dla mnie szarlotkę, nawet część zapakowała na wynos. Ulatniam się i zostawiam drzwi otwarte. Przed wyjściem okrywam ją jeszcze kocem bo zasnęła nago na kanapie. Odpalam silnik, rzucam na siedzenie swój portfel i jej majtki, które zabrałem z jej łóżka. Zapalam papierosa i podziwiam moje BMW, które mieni się w świetle gasnących latarni. Warszawa powoli budzi się do życia, widzę smutne twarzy ludzi idących do pracy, czuję zazdrosne spojrzenia nieudaczników, którzy nigdy nie bedą mieli takiego życia jak ja. Poleżałbym jeszcze z tą małolatą, niestety interesy wzywają. Jadę teraz na Okecię, stamtad prosto do Dubaju, spotkać się z kontrahentem.

#pokazauto #bmw #chwalesie #wygryw #seks ##!$%@? #rozowepaski #tinder #carboners #motoryzacja #m2
daeun - Jest godzina 5.45, właśnie wracam od loszki, którą poznałem na tinder. Całą n...

źródło: comment_z1XfUn7Xe3SGGfgmtSAvqxydJDR2syAb.jpg

Pobierz
  • 86
@daeun: W tym samym czasie ja byłem u twoje starej, tak ją bzykałem że aż krzyczała z rozkoszy, powiedziała że z nikim nie było jej tak dobrze a miała wielu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po wszystkim zrobiła mi pierogi na wynos, ehh poleżałbym jeszcze z nią ale o 6 otwierają giełde w Broniszach i trzeba jechać bo interesy wzywają.
Zapale sobie papieroska, puszcze z kasety kavinsky -
AlfredoDiStefano - @daeun: W tym samym czasie ja byłem u twoje starej, tak ją bzykałe...

źródło: comment_hVolKxRwDiKPYhU8nLBEVXytRDhOoAYm.jpg

Pobierz