Wpis z mikrobloga

Wyszedłem z piwnicy i wyjechałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mówili, że nie dojedziemy, że nas zabiją, że nie złapiemy stopa na wschodzie i że zamarzniemy.
Po 130 dniach przygody wróciliśmy do domu.
⋅11 krajów
⋅ Najbardziej niebezpieczny szlak turystyczny na świecie zaliczony
⋅ Przejechaliśmy na chińskim motorze przez 3 kraje i zrobiliśmy 5500 km
⋅ Jedliśmy świerszcze, mrówki i świńską krew
⋅ Łapaliśmy stopa przy -17 stopniach na kazachskich stepach
Było warto!

#podroze #autostop #azja #chwalesie #podrozujzwykopem
Beik - Wyszedłem z piwnicy i wyjechałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mówili, że nie dojedziemy, że n...

źródło: comment_WFuQbpmYUa3nGSpJzDki4suscXWJc3Hk.jpg

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • 118
@Beik gościu się chwali tripem życia jakiego większość z nas nie doświadczy a na wykopie jak w lesie: 'ale dojce', 'ale bym ją' ' było Ci łatwo o autostop bo różowy'. Ja prdl(°°
  • Odpowiedz
@Beik korzystaliście kiedyś wcześniej z autostopu czy pierwszy raz na wyjeździe? Dużo się wcześniej przygotowywaliście do tego? Jak jazda przez Wietnam? Wystarczy dwa tygodnie na takie coś czy nie m sensu? Jakbyś robił jakiś bardziej obszerny wpis to wołaj :) a no i zazdro oczywiście :))
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: Każdy jeździ jak chce... Ja np. nigdy takim wypadom na stopa nie zazdroszczę, ani nie podziwiam, wręcz przeciwnie- dziwie się bo ja osobiście wole mieć czysty hotel, prysznic i bilet powrotny zakupiony. Nie lubię natomiast takiego hejtowania ludzi za sposób w jaki lubią wypoczywać, a coraz częściej się to spotyka, teraz już nawet wypoczynek robi się „na pokaz”, jakby tylko jeżdżenie na stopa czy własna rękę było super, a wylot
  • Odpowiedz