Wpis z mikrobloga

Witam mam pewien problem miesiąc temu przeszedłem na plan kasahary greyskull dla średnio zaawansowanych przez pierwsze 2,5 tyg progres był ekstra wielka motywacja i chęć do cwiczenia lecz od półtora tygodnia stanąłem w miejscu a nawet jest regres 2 tyg temu na płaskiej brałem 82.5 x9 a dziś 80 na 8 i to z problemem czuje się jakbym potrzebował deloadu ale czym to może być spowodowane staram się spac długo jem z nadwyżka bo waga idzie w gore zdarzyło mi się 2 tyg temu w weekend mocno popić ale czy to może mieć aż takie skutki? Gdzie szukać przyczyny?
#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy
  • 11
@DanielKrul: co ile i ile progresujesz w tych ćwiczeniach? Może zacząłeś od zbyt dużego ciężaru, po 2 tyg doszedłeś do maksa i siłą rzeczy nie pójdziesz w tak krótkim czasie do przodu.
@DanielKrul: Dobrze mówi @biesy ale dodam, że może raczej chodzić o porę dnia. Ja klatkę robię zawsze wieczorem (19-21) i wtedy mam najlepsze efekty. Wystarczy, że pójdę w sobotę koło 16 i już kupa nie daje rady z ciężarem bo stawy i mięśnie nie są tak rozgrzane jak w tygodniu. Do tego jedzenie się w brzuchu przelewa. Także weź też to pod uwagę.