Wpis z mikrobloga

@za-co: Ale ci mirku szambo pod wpisem #!$%@?ło... Pozdrów żonę, bez zmotywowanych nauczycieli takie właśnie #!$%@? i głupie społeczeństwo mamy i będziemy mieli.

A wszyscy którzy piszą o przekwalifikowaniu: mam nadzieję że wasze dzieci będą uczyć nieudacznicy którym nic w życiu innego nie pozostalo - zamiast specjalistów i pasjonatów z powołaniem.
@Ogau a no i przygotowywanie przedstawień których zawsze jest nasrane na każdą okazje, ogarnianie scenariusza i uczenie 10 letniego dziecka że teraz mówi swój wierszyk, bo rodzice czerpią chora satysfakcję ze słuchania przerazonych dzieci i klocenia się które lepiej wypadło XD
Wszystkie wykopkowe mądrale, zobaczymy za kilka-kilkanascie lat, jak wasze dzieci (o ile znajdziecie dziewczynę i będziecie je mieli) będą uczone przez nauczycielki z Ukrainy, łamiące język polski. Nie chodzi o to, żeby nauczyciel się przebranżowił tylko, żeby chciał pracować w zawodzie i kształcić kolejne pokolenia. Za 2 tysiące na rękę mało kto będzie chciał męczyć się z przepełnioną klasą dzieciaków i z jeszcze gorszymi, roszczeniowymi rodzicami.
Moja zona obijajaca sie w domu od 2h po 18h tygodniowo za psie pieniadze. Pozdrowienia z "wakacji".

Jakby ktos nie rozpoznawal to uzupelnia dziennik dla waszych gowniakow, a potem bedzie to wklepywac do kompa do elektronicznego dziennika...


@za-co: meh, tylko pol etatu? Moja pracuje na cały i jeszcze musi brać nadgodziny...
Za 2 tysiące na rękę mało kto będzie chciał męczyć się z przepełnioną klasą dzieciaków i z jeszcze gorszymi, roszczeniowymi rodzicami.


@Falcon_One: wszystkiego można się nauczyć z neta. Wystarczy te miliardy pakowane w polska szkole przeznaczyć na otwarte podręczniki i nagranie pracy jednego człowieka. Nie wiem po co dublowac to co se mogę odsłuchać w necie. Matematyka się nie zmienia, każdy rocznik klepie to samo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@za-co: moja dziewczyna po pedagogice i przepracowanych 3 latach w przedszkolu rzuciła to i poszła na produkcję... No i od ręki dostała 1K brutto więcej.
Pewnie #!$%@?, że zawsze można zmienić pracę, wziąć kredyt. A pomyśleliscie kto w przyszłości będzie uczył wasze dzieci? Serio każdy ma w dupie ile zarabiają nauczyciele? Jak ci ludzie za kasę mniejszą niż na kasie w Biedronce mają mieć motywacje do pracy? Co do tego co