Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie, a wręcz #!$%@?ą te wojenki prawaków i lewaków na wykopie. Prawactwo mówi, że "hurr durr a jak islamiści zabijają chrześcijan to jest dobrze! Zakopujecie głupie pedały" a lewactwo oczywiście w drugą stronę "hurr durr prawicowy aktywista zrobił zamach! Wykopujemy!".
Nie wiem... Wy nie widzicie, że w życiu jest coś takiego jak złoty środek? Zawsze warto przyjrzeć się sprawie z obu punktów widzenia. Takie luźniejsze spojrzenie na świat nie tworzy właśnie takiego zamkniętego skrajnego fanatyzmu, przez który właśnie występują te zamachy.
Nie ma nic gorszego niż fanatyzm religijny i fanatyzm związany z ideologią "równości".
Przepraszam, że troszkę chaotycznie, ale jakoś nie jestem w formie.

#oswiadczenie #bekazlewactwa #bekazprawakow #tolerancja #4konserwy #neuropa #bekazkatoli #zamach
  • 29
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tell_me_more ale ja nie jestem przeciwnikiem aborcji! Chciałem sprawdzić jaka będzie reakcja.
Ile.mogą trwać takie.przepychanki? Zauważyłem, że gdy aktualnie w mediach są przepychanki ideologiczne to sprawująca prym partia wdraża nowe podatki.... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Duze_piwo terroryzm to terrozyzm. Czy ktoś w trakcie czynu.ma.swoje bóstwo na ustach czy inne przekonania to już mniej istotne. Ważne jest to.jakie krzywdy może tym wyrządzić.
  • Odpowiedz