Wpis z mikrobloga

@albertbranka z kodem dla wykopków 5% 10ml 105zł

@Jamniczek97 1 i 2 już robię, 3 wprowadzam w życie (zalecenia gastrologa), 4 nie jest możliwe na ssri xD

@Tirith252 tzn.? Jakoś nawet na spacery nie mam ochoty....

@PiersiowkaPelnaZiol psychiatrę odwiedź. Każdy przypadek jest inny...

@voor psychiatra od 2 lat, tsh kilka razy badane i w normie, żelazo równiež (badam co kilka miesięcy, bo "lubię" mieć anemie)

@drGreen budzę się w nocy z powodu
@jazmojegopokoju: skomoikowana sprawa u Ciebie brak dobrej jakosci snu powoduje sporo Twoich problemown (BTW milband nie jest dobrym produktem). Z tego co opisujesz to przepisane lekarstwa u Ciebie pogarszaja sprawe - rozmawiales o tym z lekarzem? A jak wyglada Twoja dieta?
@albertbranka napisz do nich ( ͡º ͜ʖ͡º) mi w wpisie pod tagiem CBD dali kod rabatowy dla wykopu

@drGreen a co polecisz do ,,inteligentnego snu"? dieta jak dieta - rano jakiś kanapki/zupa mleczna, w szkole bułka, w domu jakiś obiad..... Kebab/inny fastfood rzadko - 1/2 w miesiącu. Gastrolog kazał dodać więcej zup warzywnych, owoców (zwłaszcza suszonych śliwek)... Z słodyczami miałem problem (zajadanie smutku aż do ,,przesłodzenia) -
@albertbranka: jak z każdym preparatem tutaj stety/niestety za ceną również idzie jakość. Niejednokrotnie spotykaliśmy się ze świadectwami Klientów, którzy stosowali preparat tańszy dawkach sugerowanych na opakowaniu i nie uzyskali efektu. Postanowili dać CBD drugą szansę i zakupili preparat z wyższej półki i co ciekawe, nawet przy niższych dawkach uzyskiwali pozytywną odpowiedź organizmu.

Wynikać to może również z tego, iż naszych preparatów nie oczyszczamy z innych kannabinoidów w wyniku czego dzięki efektowi
@jazmojegopokoju:

- kazdy inny tanszy jest nie miarodajny, pozatym az tak ci to nie jest potrzebne
- probiotyk ci raczej nie pomoze, potrzebne bylyby szczegolowe badania
- z tego co widze od jakoegos czasu to Twoja dieta jest caly czas wysoka w cukry proste