Wpis z mikrobloga

To moje pierwsze takie szkolenie, slyszalem tez bedzie.. egzamin :( mial juz ktos z was takie szkolenie? Sa gdzies jakies testy do poczytania albo sciagi, cokolwiek?


@Janek_z_Pakowni: Skoro egzamin będzie obejmował rzeczy ze szkolenia, a ono ma się dopiero odbyć, to luzuj majty :D Posłuchasz uważnie, przyłożysz się na szkoleniu i samo pójdzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Janek_z_Pakowni: Z doświadczenia z mojej pracy wiem (mam pod sobą osoby które takie kursy przechodziły), że takie egzaminy to tylko formalność i nie ma się czego bać. Jak jutro masz szkolenie a nie dostałeś żadnych materiałów do nauki to pewnie jutro wszystkiego się dowiesz i z marszu ten egzamin przejdziesz :-)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Janek_z_Pakowni: ostatnio robiłem kurs na wózki zakończony egzaminem udt, nasz szkoleniowiec miał opracowane wszystkie pytania jakie padają na egzaminie (losujesz zestaw 5 pytań). Nie wiem czy pytania powtarzają się w całej Polsce, ja jestem ze Śląskiego, jeżeli mam jeszcze te materiały to mogę podrzucić Ci na priv. Sam egzamin to pikuś, egzaminatorzy pomagają jak mogą, u mnie nie zdali tylko Ci co się na niego nie stawili ( ͡° ͜
@korporacion: praktycznego nie będę miał, tylko egzamin z wymiany butli i takie tam. Dzisiaj jestem po 1 dniu szkolenia, jutro następny. Okazuje się, że egzamin będzie w innym dniu. Dostałem też "zeszycik" gdzie są diagramy i wszystko to co będzie na egzaminie- nic to, pójdę i jak zdam to zdam- nie... to nie xD