Wpis z mikrobloga

@WezniePrzestrzeleCiKolano: coś w tym jest, mimo że to fajny zapach w dobrej cenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@furcio: zapach jest za 1336 złotych na eglamour, koszt przesyłki raczej zrównoważy się z jakimś kodem rabatowym. Mój 'zysk' na tej rozbiórce to 220*0.156=34.32 zł. Od tego trzeba odjąć koszt kopert, folii bąbelkowej, strzykawki i igly. Wypadałoby też uwzględnić mój czas poświęcony na rozlanie perfum, zaetykietowanie ich i drogę
@furcio: A ty z tych co to widzą na Allegro po 100 zł i myślą że to legit? Zapłaciłem z wysyłką dokładnie 248 PLN za 100 ml i jest to normalna cena z zaufanej perfumerii. Ile według ciebie powinienem brać przy rozbiórce? Biorąc pod uwagę, że i tak do każdej flaszki minimalnie dokładam, co i tak jest dla mnie dobrym dealem bo zostają mi flakony i mogę się na nie patrzeć.
@WezniePrzestrzeleCiKolano Uspokój się. Tłumaczę Ci tylko dlaczego nie masz zainteresowanych. La nuit opłaca się jak kupisz flaszkę 200 ml. To, że sprzedajesz w cenie w jakiej zakupiłeś nie czyni oferty automatycznie atrakcyjną. Ja też mógłbym kupić 30 ml Toma Forda i dziwić się że po 15 zł/ml nikt nie chce kupić.