Wpis z mikrobloga

@Barbatian: Eee no, na spokojnie. Po to jest ten temat żeby każdy mógł się dowiedzieć i prześledzić innych transakcje. Wiadomo, że to nie jest 20 zł i każdy czegoś się może obawiać dlatego napisałem mu żeby przeczytał wcześniejsze posty a tamte informacje rozwieją wszelkie wątpliwości i na spokojnie będzie mógł sobie zamówić bez zamartwiania się. W tym lub innym terminie :)
Zauważyłem że wszyscy biorą 16 zamiast 13. Chciałem wziąć 13,ale zastanawiam się nad 16 tylko ze jest dość ciężka i duża, ale mocy jej nie brakuje. A wy? czemu wzięliście maca 16 calowego?( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Jakubbu zależy do czego potrzebujesz - jak nie jeździsz pociągiem czy autobusem ciągle z laptopem to spokojnie można brać 16, dużo więcej mocy a i tak sprzęt nie jest ciężki czy duży, wymiary bardzo zbliżone do MBP 15', no a wydajność o wiele lepsza
No i jest, długo oczekiwany 16" w podstawowej wersji :) Jest to drugi laptop u Pana Marka, wcześniej brałem 15" z 2018 tak więc mniej więcej wiedziałem czego oczekiwać no i się nie zawiodłem. Kontakt ze sprzedającym bardzo dobry, sprzęt nowy oryginalnie zapakowany, jeśli komuś się nie spieszy i potrafi uzbroić się w cierpliwość to bardzo polecam :)
schriker - No i jest, długo oczekiwany 16" w podstawowej wersji :) Jest to drugi lapt...

źródło: comment_15894799894gIdZk7aktUsXomuIEA1Es.jpg

Pobierz