Wpis z mikrobloga

Witam, czy w następnym terminie (30.09) będą te same laptopy czy możliwa jest ich inna konfiguracja lub kolorystyka? Planuję zamówić teraz choć gdyby miał być srebrny 32/512 to bym poczekała
Cześć wszystkim, od września 2019 śledzę ten wątek i uznałem że czas najwyższy utworzyć konto i się wypowiedzieć. Aktualnie czekam na podstawowego macbooka pro 16" z dostawą na 31.03, dodatkowo poprosiłem o klawiature US. Mam nadzieje że w tym tygodniu przyjdzie i będę mógł się podzielić zdjęciami.

Co do nowych macbooków pro 13", domyśliłem się, że zostawią nieruszony rozmiar ekranów (Phill Schiller po premierze 16" w trakcie wywiadu na YT, mówił że
@Madoy104: DejaVU000 kilka postów wyżej pisał: „ jest szansa że nawet w tym roku , przedłużone dostawy na 15.08 o kilka dni ? od razu odpowiem nie już nie będą przedłużane . Ale jest szansa że będzie jeszcze jeden termin dostaw 30.09.2020 , czekam na potwierdzenie . I jeśli była by premiera 14" to będą też . Jeśli nie to aukcje jesień jak co roku , dostawy nowy rok
@kk_ll: 2 dni temu otrzymałem drugiego macbooka pro od sprzedawcy car4vip. Pierwszy był pół roku temu. Na początku był strach, wiadomo. To kupa kasy, długi czas oczekiwania. Ale powiem jedno, jak macie czas to zdecydowanie nie ma się nad czym zastanawiać. Sprzedawca uczciwy. Za każdym razem brałem fakturę VAT - również bezproblemowo.
Mówi się, że dostajesz to za co płacisz. I pewnie to prawda, ale tu mamy wyjątek potwierdzający regułę ;-) Kupowałem sprzęt Apple w iSpocie, Cortlandzie, ale takiej obsługi klienta nie było nigdzie (tam bliżej do idei "gwarancja do bramy, a potem się nie znamy") ;-) Duże zaangażowanie, super kontakt i pomoc ze strony pana Marka i z gwarancją udało się wszystko załatwić, choć Apple tego nie ułatwiało ;-) Dziękuję i pozdrawiam!