Wpis z mikrobloga

@electroedm ciesze się ze dotarł , dziękuje za opinie .

@PatrykGrab w 98% z automatu startuje.

@Luka_V To wcześniejszej dostawie szło według parametrów bo było tak bardzo dużo ilościowo towaru . Teraz idą jak leci bez podziału na sprzęt . Kolejny widzę post ze otrzymałeś sms więc po weekendzie będę
wdzięczny za potwierdzenie i opinie pozytywną mimo obsuwy :)

@Patryk2104 nie wiem o jaką dostawę chodzi , czy w tym dniu zakupiłeś
Wątpiłem... setki rozmów kolega pod tytułem „to musi być jakiś wałek”, tydzień wachania się z zakupem, obstawianie ze te dobre „polecenia” co piszą tutaj i na Allegro to szeptacze, płacz 7,5 kobla wysłanego i za 3 miesiące (może) odzyskanego... i oto dziś otrzymuje takiego oto SMS. Pewnie w piątek bądź pon dojdzie, oczywiście wyślę fotki. Pozdrawiam Pana Marka. Jeśli dojdzie ma Pan 4 nowych kupców z polecenia ode mnie, ze go mam...bo
PatrykGrab - Wątpiłem... setki rozmów kolega pod tytułem „to musi być jakiś wałek”, t...

źródło: comment_1592422156vHcP2aQbe4FEeaipLFjJcx.jpg

Pobierz
@PatrykGrab: To niech znajomi już szykują się do zakupu bo został ostatni dzień aukcji :D

Za dużo tutaj jest już postów z różnych kont żeby to był wałek ale sam zobaczysz za kilka dni. A ostatnio widać, że nie ma za wiele osób które podważają wiarygodność i mają w dalszym ciągu jakieś wątpliwości... W tym temacie nazbierało się już tych postów i "potwierdzeń", że wszystko jest legit. Trzeba korzystać póki jest!
nadszedł i czas na mnie - dziś zamówiłem MB Pro 16" i7 32GB 512GB - dostawa planowana na 30 września, więc pewnie z początkiem października spodziewam się paczki. zapoznałem się z tym całym wątkiem i ogólnie jak wielu już powiedziało gratulacje cierpliwości dla właściciela i chyba wysiłki nie wyszły na marne, bo temat (szczególnie przy końcówce) zdaje się potwierdzać wiarygodność. mam nadzieję, że i w moim przypadku paczka dotrze :)

odezwę się
@PatrykGrab dzięki :) Niech klikną dziś skoro zainteresowani a opłacą po weekendzie ( przez kilka dni nikt nie anuluje transakcji , tym bardziej że będę przez kilka dni wysyłał zamówienia i robił porządki ) , a aukcje dziś się kończą z tym terminem dostaw .

@sstory999 nie wywołuj wilka z lasu , raz na 3 miesiące wychodzi ;D chociaż rzeczywiście jak nigdy czy to w 2018 , czy 2019 nie było tak
Witam
Rozwiewając wszystkie wątpliwości moje własne i tu wszystkich piszących sprzęt tj. MacBook 16 Pro dotarł !!!!! Wszystko zgodne z opisem w aukcji jedyne co to poślizg miesiąc z dostawą. Corona wirus robi swoje. Polecam i zaznaczam że nie jestem podstawioną osobą - założyłem konto przed chwilą tylko po to żeby potwierdzić wiarygodność sprzedawcy.
Cześć,
w dniu dzisiejszym kolej na mnie (uwaga, zielony ponieważ byłem pasywnym użytkownikiem wykopu, bez konta). Zamówienie dokonane końcem stycznia z dostawą do Polski na 30.04, dziś otrzymałem MacBooka w konfiguracji i7/32/512GB. Wszystko jak najbardziej ok. Kontakt z Panem Markiem perfekt, mały minus za miesięczne opóźnienie, na co niestety prawdopodobnie nikt nie miał wpływu.

W międzyczasie udało się również zakupić Maca ze zwrotu, tu biorąc pod uwagę wszystkie komentarza wysłałem pieniądze w
logilogi - Cześć,
w dniu dzisiejszym kolej na mnie (uwaga, zielony ponieważ byłem pa...

źródło: comment_1592493509hXJePwgxNj1D20eJqNLuUu.jpg

Pobierz
Witam, jestem nowy na wykopie ale post śledzę od grudnia, zamówiłem MBP 16” z dostawą na październik. Jak już przyjdzie to oczywiście na potwierdzenie wrzucę parę zdjęć.
Pozdrawiam
Hej.. i ja dziś zamówiłem MBP 13 z dostawą na październik. Miałem sporo wątpliwości do momentu odnalezienia tego postu na wykopie. Kontakt z Panem Markiem - super. Dwa emaile, błyskawiczna odpowiedz. Można zamówić wersje z inna klawiatura.
Do zobaczenia w październiku, jak przyjedzie to potwierdzę.
Pozdro!
@roberto-roberto dziękuje za opinie .
@logilogi dziękuje za opinie . Możliwe że ktoś pominął z listy przez przypadek i sms nie poszedł lub ktoś w numerze tel zrobił literówkę i poszła w świat informacja .

@dmmp 3/4 dni robocze od otrzymania sms , czasem 5 dni jak gdzieś przetrzymają dłużej paczkę albo nie wydadzą do doręczenia , ale zazwyczaj 4 dni się pojawia.

@Wrzesium dziękuje za zakup , @Asehan również .

@