Wpis z mikrobloga

@Wooble-mix Witam , tak podobnie jak przy 30.06 , dostawa do PL 15.08 +,-2/3 dni będę informował tutaj jak i do każdego wyślę wiadomość przez allegro , 7 dni roboczych wydanie z ekspedycji do wysyłki i 3/4 dni dostawa .
@Darajavahus777 pisałeś chyba email w tej sprawie chyba że to inna osoba , tak jak @sstory999 napisał . Masz 14 dni na odstąpienie nie tylko od daty płatności ale i od dostawy , takie prawo . Najlepiej przed dostawą poinformuj że nie zamierzasz odbierać to wtedy zwrot całej kwoty z kosztem jaki płaciłeś za wysyłkę . W przypadku odesłania sprzętu zwrot pomniejszony o koszt przesyłki i ty poniesiesz koszt wysyłki . Ale
@Deja_VU_000 Troche się czepiam, ale zgodnie z przepisami trzeba zwrócić zarówno koszt towaru jak i najtańszej możliwej przesyłki - nie można pomniejszać o koszta przesyłki (*)

(*) dotyczy tylko sytuacji gdy kupujący wybrał najtańszą przesyłkę, w przeciwnym wypadku należy zwrócić koszt najtańszej przesyłki a nie wybranej przez kupującego.
@shoo2 u mnie jest tylko jedna opcja wysyłki 25 zł , źle zrozumiałeś wpis . Chodzi o konkretny przykład osoby wyżej . Ogólnie masz racje według UOKiK : Oprócz równowartości ceny towaru sprzedawca powinien zwrócić konsumentowi koszty doręczenia mu zamówionego towaru – do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie.

Ale jeśli ta osoba ma zamiar już z góry odstąpić od zakupu może odstąpić bez konieczności wysyłki . Jeśli mimo
Wow, Imac 27 5K w cenach, które wymiatają. Szczególnie bazowa wersja, która jest w cenie w jakiej @Deja_VU_000 oferuje Ipady pro 12,9. Cena 5599 zł powoduje, że już myślę czy nie kupić w miejsce obecnego 27 5K z 2018 r (model 2017) chociaż osobiście wybrałbym wersję z i7, kartą 5500T z 8GB i 512 SSD za cenę 8099 zł co jest też mega ofertą Dla wszystkich potencjalnie zainteresowanych zwróćcie uwagę, że iMac
@Mario1000 ja wstawiłem podstawowe modele na jakie dostałem cennik , ale jak każdy sprzęt można według siebie rozbudować . Po akceptacji ceny wystawię wtedy przedmiot na aukcje .

Zawsze coś się zmienia :)) I zawsze po jakimś czasie będzie coś lepszego niż mamy :)
@Darajavahus777 nie patrz tak na to , każdy sprzęt inna cena . Na iMac Pro zawsze było większy procent bo zawsze miałem go lepszego , sprzęt x czasu już produkowany . Jak wyjdzie nowy model a to kwestia czasu procenty będą jak przy iMac. Nie uważam ze to złe ceny patrząc na stronę Apple w PL . No i każdy musi na tym coś jeszcze zarobić ;)