Wpis z mikrobloga

Wszyscy mają Macbooka - mam i ja :) Moja przygoda z car4vip zaczęła się w zeszłym roku, kiedy zacząłem śledzić aukcje Pana Marka - szczerze powiedziawszy nie miałem na tyle odwagi, aby wziąć kredyt i zapłacić komuś kto, obiecuje sprzęt z dostawą za pół roku. Rozumiem obawy wszystkich się wahających. W marcu tego roku się odważyłem i kupiłem. MBP pro I7 2,6Ghz/16/1000GB/5300M. Laptop (o dziwo) przyjechał do mnie jakoś w połowie lipca
@miethod: I tutaj myślę uderzyłeś w sedno. Dzisiaj świeże dwudziestki pierwsze co jak idą do pracy to zarabiają na iPhona aby się pokazać. Macbooka nie kupią, bo to "be", bo skomplikowany system. Ja korzystam z maca pro A1278. Głównie program muzyczny i graficzny. Czas przesiąść się na nowego, ale sam zacząłem tutaj od zakupu iPhona 12 Pro, bo nie ukrywam, też muszę się przekonać, aby dokonać droższych zakupów, i cóż czekać
Szkoda, że zniżka na Air jest mniejsza, niż na Pro, przez co różnica w cenie interesujących mnie odpowiadających sobie konfiguracji to 200 zł (vs 1250 zł u Apple). I jak miałem kupować Air, tak teraz w ogóle nie wiem, co kupować ( _)
Sporadycznie tu zaglądam, już pluję sobie w brodę, że przegapiłem mega deal na MacBooka :) ale skąd ta ostatnia gównoburza... nie rozumiem. Sam się na początku roku zastanawiałem nad zakupem, po lekturze na wykopie zdecydowałem się na iPada Pro. Przyszedł w wakacje. Takich jak ja... tu wielu. Zamówiłem też iPhone 12 Pro Max. Nie wątpię że przyjdzie... Po co więc ten ostatni ferment wśród dziesiątek wpisów zadowolonych klientów???

Jakby co, to proszę
@xionc666: Przy tak małej różnicy w cenie w tej konfiguracji (a nawet ten najtańszy Pro tańszy od najtańszego Air) zdecydowanie bardziej się opłaca Pro, prócz większej baterii to chłodzenie może dać znaczną różnice przy dłuższej większej pracy, no przed testami nie możemy mieć pewności, ale nie powiedzieli na konferencji coś typu że dopiero z chłodzeniem ten procesor pokazuje prawdziwą moc? Air kompletnie cichy, ale moment minimalnego szumu w Pro dla o