Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzielnyDzielnicowy: wykonanie bardzo źle, ale nawet przy dobrym i tak się chodzi na poprawki bo lepiej wbić tusz dwa razy niż raz za mocno co prowadzi do nieprzyjemności. Ale moim zdaniem #!$%@? wykonane, linie porwane, cieniowanie #!$%@?. Ile dałeś?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzielnyDzielnicowy: właśnie przeczytałem Twoje wyjaśnienie i dalej nie jestem przekonany. Ile trwała sesja tak w ogóle? Bo taki wzór na dwa razy to się minimalne poprawki robi za drugim (tam gdzie tusz się nie wbije dobrze itp.), natomiast ogólnego obrazu to nie zmieni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzielnyDzielnicowy: jestem bardzo ciekawy jak on ma zamiar to naprawić na drugi terminie. Jak coś to kręć aferę i niech oddaje Ci hajs. Może znajdziesz inne studio które da radę to naprawić na przykład dodając kolory (albo tylko biały kolor) które wyrównają geometrię która jest najważniejsza.
  • Odpowiedz
@swinkapl: @vostok:
zdaje sobie sprawe ze ogolnie jest juz #!$%@? ale wierze ze jednak zrobi z tego cos zjadliwego... poczekamy zobaczymy.

@Mave: pincet, no wg tego co pisze to nie beda tyle poprawki co po prostu dokonczenie, a potem ewentualnie poprawki jak z finalnym efektem bedzie cos nie tak. Wiadomo, troche sie cykam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale licze na to ze gosc ma wizje
  • Odpowiedz
osuszanie poprzez przykladanie recznika pierowowego, potem spryskanie octaniseptem by odkazic, odczekanie kilki min. Ponowne osuszenie recznikiem, delikatne lecz dokladne wsmarowyanie masci alantan. Nastepnie gaza jałowa i delikatna owijka bandazem tak, ze po zawinieciu przeswituje i widac gdzie tatuaz gdzie nie, wiec oddycha. Caly proces powtarzam 3-4 razy dziennie.


@DzielnyDzielnicowy: Straszne porady odnośnie pielęgnacji :(
Dermalize nosisz maksymalnie 24h, więc dobrze, że ściągnąłeś szybciej. Po ściągnięciu "drugiej skóry" i przemyciu delikatnym mydełkiem
  • Odpowiedz