Wpis z mikrobloga

@MaKor: alkohol ostatni raz pilem 5 stycznia na imprezie firmowej. Trening to jedynie noszenie 5 miesiecznego syna. Po zrobieniu mialem naklejona „druga skore” ktora mialem zdjac po 48h, potem zaczalem czytac o tej drugiej skorze to wszedzie pisali ze pare godzin tylko wiec sciagnalem dzien wczesniej niz on zalecil. Od razu pod letnia wode, mydelko antybakteryjne... osuszanie poprzez przykladanie recznika pierowowego, potem spryskanie octaniseptem by odkazic, odczekanie kilki min. Ponowne osuszenie
Pobierz
źródło: comment_YsZN5PRArpUXnV32JlGEDZhK8rZ11FxU.jpg
@DzielnyDzielnicowy: jak się wygoi to idź na laser, trochę Ci wyjdzie pigmentu i przykryj czymś. masakryczny jest ten tatuaż, głównie przez projekt. to, że coś super wygląda na papierze/monitorze nie znaczy, że tak samo super można to przenieść na żywą skórę... nawet jak pójdziesz na poprawkę i dobijecie tusz, to nadal będzie wielki, nieczytelny babol. także ja bym na Twoim miejscu trochę usunęła, jak zbladnie to przykryła czymś dużym u lepszego
@Radosnyradzik: przyjacielu Wykopku. Zrobilem to w nocy bo cala nie spalem taki bylem #!$%@? i googlowalem wszystko mozliwe co ze #!$%@? tatuazem... odpisal toco juz napisalem „spoko jak sie zagoi to podciagniemy”... ale #!$%@? inne jego foty tez sa robione od razu po wykonaniu i nie ma takiej tragedii jak u mnie. Laser to #!$%@?, od #!$%@? siana i milion lat czekania, juz wole te 3k za laser dac komus kto
@DzielnyDzielnicowy może te puste pola które miały być wypełnić kolorem białym? Może jakiś inny tatuarzysta mógłby to poprawić? Nie jest najgorzej jeszcze, bo chodzi tylko krawędzie i linie, drugim kolorem myślę że mógłby to naprawić jeśli będzie ogarnięty