Wpis z mikrobloga

@DzielnyDzielnicowy: jak Ty dzbanie myślałeś, że taki projekt będzie dobrze wyglądał xD ogólnie dramat, wykonanie również dramat a jeśli dobry tatuażysta to by Ci powiedział, że projekt #!$%@? i by go nie zrobił a jeśli on sam go przygotował to ja wole nawet nie wiedzieć co to za studio xD . Chyba sam go w paincie przygotowałeś xD
Ale ty se robisz nadzieje chłopie, to ze tatuażysta magicznie sie przynaznal do tego ze #!$%@? to nic nie zmienia. Projekt to 50% #!$%@?, drugie tyle to jego skill i jego styl artystyczny, uwierz mi ze ten napis za@bardzo nie przerobisz ani nic z niego nie wyczarujesz, po prostu lekko pocieniuj co trzeba i daj sobie spokój z typem bo robi amatorkę i ma #!$%@? w klientów i jego prace
@QuentinTortellini: doceniam tak dlugi komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°) to co napisalem o oielegnacji to moja interpretacja tego co wyczytalem na necie. W skrocie zabijac bakterie, nawilzac, nie dawac styku z ubraniami czy no ogolnie z otoczeniem bo znowu zarazki a ma byc odkazone itd itd... stad octenidept i gaza. Mija 4 dzien od zrobienia, nic mi sie z niego nie saczy, doslwnie nic wiec bez przypalu
@DzielnyDzielnicowy jezeli ten człowiek chce jakiekolwiek pieniadze "za druga sesje" to naprawdę każ mu #!$%@?ć i jeszcze strasz go pozwem o oszpecenie, albo przynajmniej skarbowka (na bank nie dostales paragonu ( ͡º ͜ʖ͡º)). Naprawdę. Nie ma czegos takiego jak "półprodukt" w dziarze, zwlaszcza w twojej. To jest maks 4h roboty, dla goscia z 20letnim doswiadczeniem mniej. Ja mialem w 5h robiona pelna kartke A4 z cieniowaniem, szczegołami
@MaKor: hajsu nie chce, to bylo ponoc od poczatku zaplanowane tylko sie nie zrozumielismy. Paragonu nie dostalem to fakt. Robil to 3h z kilkoma przerwami na faje itp. No jak bedzie gowno ostatecznie to na pewno tak tego nie zostawie. Gosc jest serio dlugo w temacie, wygrywa konkursy, sam organizuje duze konwenty... #!$%@? no mam nadzieje ze to jakas po prostu jego wizja i odbiega od projektu, ale ze ostatecznie bedzie
to co napisalem o oielegnacji to moja interpretacja tego co wyczytalem na necie


@DzielnyDzielnicowy: Renomowane studio ZAWSZE daje kartkę, na której masz rozpisany sposób pielęgnacji i do tych wytycznych się stosujesz. Nigdy nie bawimy się w czytanie internetów, w ten sposób bardzo łatwo można sobie zrobić krzywdę.
Serio? daja kartke z napisem „myj, odkarzaj, nie brudz” xD? Tatuaz to rana, poza nawilzaniem zasada postepowania jest taka sama co jakby Cie #!$%@? pitbull. Btw bo zapomnialem odniesc sie do Twojego poprzedniego wpisu

Octenisept jest zbędny, niepotrzebnie wysuszysz skórę. Tego płynu używa się do gojenia piercingu i ran po operacji, NIGDY nie psika się nim bezpośrednio na ranę!


@QuentinTortellini:

Octenisept - lek do stosowania na rany, blone sluzowa i skore.
@DzielnyDzielnicowy: Każdy tatuator polecał mi to, o czym wspomniałam. Tatuaże robiłam w różnych studiach, w różnych miastach, u różnych osób. Jeśli nie chcesz stosować się do tych rad, nie chcesz iść na konsultację do kogoś innego, ba, nawet nie chce Ci się dołączyć do grupy, na której ktoś z doświadczeniem dokładnie wytłumaczyłby Ci proces gojenia i pielęgnacji – to nie płacz później, że masz babola i że wszystko szybko wyblakło (