Wpis z mikrobloga

Pisalem tu kiedys jak to moja nowa firma w IT nas elegancko traktuje. Sztywne godziny pracy, siedzic musimy nawet jak nie ma pracy. Poza tym mikrozarzadzanie, czego #!$%@? nienawidze.

Kto dal wypowiedzenie w piateczek o 17 ? No ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyj szef byl calkowicie zaskoczony i sie tego nie spodziewal? No moj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komu zoferowali wiecej kasy zebym tylko zostal? No mi ale odmowilem. Wreszcie spokoj.

Dwie oferty pracy na papierze i wracam do starej firmy. Inny zespol i inne obowiazki i jakos tak zle mi ze odszedlem. Obym nie zalowal powrotu bo nie mam nawet jak zrezygnowac za bardzo. Praca z domu i te sprawy. Pol roku im trulem zeby mnie wzieli spowrotem :D

Teraz miesiac pracy na wyjebce, nareszcie. Zastanawiam sie kiedy firmy sie naucza szanowac ludzi, bo takto im odejda. Wszystkich nas nie wymienia tanimi pracownikami z innych krajow.

#pracait #rekrutacja
  • 6
@r4do5 niektórzy w IT mają takie podejście że za 200 złotych więcej zmienia firmę. Ale tak głównie to w IT jest luz bo to branża gdzie się dobrze zarabia, jak cię stać na wszystko co chcesz to te dodatkowe 1000 brutto takich wrażeń nie wywołuje