Wpis z mikrobloga

Mirki, jeśli zastanawiacie się, ile wytrzyma zawieszenie i hamulce (tarcze) w 10 letniej klasie premium, to jest to 185tys ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) km.
Zmieniałem dzisiaj tarczę, i zarówno tarcze jak i wahacze miały oryginalne numery i logo #audi

Wołam @nayakaz: @bekart: @piterszoniusz: @gingers99 bo pomagali w wyborze tarcz i klocków, niestety nie udało się kupić tego co miałem, ale myślę, że komplet zimmermann też da radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody
KiiK6 - Mirki, jeśli zastanawiacie się, ile wytrzyma zawieszenie i hamulce (tarcze) w...

źródło: comment_Twj9XuxBg5189A0kw2BDkHhcPBbmjY7R.jpg

Pobierz
  • 24
@KiiK6: miałem tak ostatnio z tyłu jak tłoczek się zablokował, 300m od domu klocek wypadł, na szczęście kumpel obok ma lawetę i od razu do znajomego na warsztat, pierwszy raz Alfa zaliczyła lawetę()
@gingers99: jak z autem jest wszystko dobrze to człowiek nie docenia, ale jak już coś się stanie to tęskni się do dni, gdzie wszystko było ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kormas: bezkompromisowe bezpieczeństwo, a przy mojej jeździe takie się przydaję
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Crosshairs: @SpalaczBenzyny: pewnie, klocki TRW i ktoś kupował tylko ori części w ASO ( ͡° ͜ʖ ͡°) A poza tym nie mierzcie wszystkich swoją miarą, bo po komentarzach na gorze widzę, że już się zaczyna :)

Brw. Jestem drugim właścicielem w ogóle, auto 10 lat było w jednych rękach
Mam citroenka C3 Pluriel gdzie też są tarcze fabryka (120kkm) i zaszło tam ciekawe zjawisko, klocki są nie zjechane a tarcza wybrana taki materiał :D @KiiK6: Oby służyło dobrze ;) może do Chrysler Aspen zakupie te tarcze jak będą mieli rozmiar
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kipowrot: ogólnie najśmieszniejsze jest to, że stanąłem ostatnio moją a5 3.0tdi obok kumpla E46 320i i u niego z tyłu były tarcze wentylowane, a w mojej a5 zwykle