Wpis z mikrobloga

-czy chcesz wyjść z UE? TAK.

-czy chcesz wyjść z UE z umową? NIE.

-czy chcesz wyjść z UE bez umowy? NIE.


@Yahoo_: jak sobie zdali sprawe co oznacza brexit to jednak zmienili zdanie
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: firmy uciekają bo są uzależnione od bycia w unii, wiele przedsiębiorstw stanie się nierentownych z powodu ceł, z czasem powstaną przedsiębiorstwa krajowe. Widać długa perspektywa w ekonomii nie jest ci znana...
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: w długiej perspektywie prawdopodobnie lepiej wyjdą, głównie przez brak debilnych dyrektyw i tempa dostosowana ustaw do aktualnych potrzeb, pytanie tylko kiedy był odpowiedni moment na wyjście, teraz już może trochę za późno, ale skutków nie da się ocenić na ten moment. Za dużo czynników. I teraz czekam na ripostę bo to co napisałem to zdanie mojej byłej promotorki z ekonomii, ale co ona tam pewnie wie w porównaniu z tobą.
  • Odpowiedz
Za dużo czynników. I teraz czekam na ripostę bo to co napisałem to zdanie mojej byłej promotorki z ekonomii, ale co ona tam pewnie wie w porównaniu z tobą.


Masz zupełną racje, z wykształcenia jestem informatykiem i nie znam się zbytnio na ekonomii. Dlatego będę bardzo wdzięczny jak wyjaśnisz w jaki sposób poniższe informacje oznaczają długoterminowe pozytywne skutki dla UK. Możesz zapytać się promotorki z ekonomii jak masz problem.

The United Kingdom
  • Odpowiedz