Wpis z mikrobloga

Nie filmy, tylko strimy.Zaczęło się od tego, że wpisałem frazę 'płaska ziemia" na youtube, bo myślałem, że pośmieje się z leśnych dziadków typu "sanjaya" , ale przypadkowo trafiłem na live młodego chłopaka , z młodym chłopakiem, do tej pory nie wiem z kim.Ale kanał to CPF, a teraz po zmianie nazwy CPM chyba.
No i po drodzę, na Level Worlda. I tam tak logicznie wszystko tłumaczyli.. i tak się zaczęło.Z tym, że nasza grupa nie ma religijnych, płasko ziemców, foliarzy, kontrolowanej opozycji itd, Ogólnie to nie jesteśmy płasko ziemcami, a przyjmujemy, że obecnie nie znamy kształtu ziemi.Termin płaska ziemia w filmach służy do oddzielenia nas od globowierców.Walczymy jedynie z modelami globowierców, a nie płaskoziemców, chociaż czasem też - widać to na strimach CPF. LV A to dlatego, że czemu zwykły kowalski miałby protestować przeciwko PO skoro rządzi PiS?

#astronomia #nauka #oswiadczenie #fizyka
  • 12
  • Odpowiedz
I tam tak logicznie wszystko tłumaczyli..


@kubik78: Z tymi logicznymi tłumaczeniami płaskoziemców to jest zawsze tak, że brzmią logicznie tylko jeśli ma się poważne luki w wiedzy. Przy czym nie ma nic złego w posiadaniu luk w wiedzy, ale jednak dobrze jest chcieć je zapełnić, a nie poddawać się efektowi Dunninga-Krugera, uznać, że się wszystko wie najlepiej i zatykać uszy, jak ktoś próbuje wskazać błędy i wyjaśnić jak jest naprawdę.

Niestety
  • Odpowiedz
Ja w swoim wpisie nikogo nie wyśmiewałem, zadałem pytanie widoczne na screenie


@Zelber: Nieważne, wystarczy że zadałeś pytanie którego on nie rozumie ;)
  • Odpowiedz