Wpis z mikrobloga

Ogólnie czytając wpisy pod tagami #tinder #przegryw zauważyłam, że umawiacie się z dziewczyną bo była dajmy na to, 9/10 z charakteru, 8/10 z twarzy etc i po spotkaniu mówicie, że #!$%@? z nią bo np miała nadwagę.
Po pierwsze, nie każda laska jest szczupła i ma idealne wymiary, ale nie każda dziewczyna mająca rozmiar 40 i więcej jest grubasem bo siedzi i 24/7 #!$%@? maka. Chcecie wyjść z przegrywu i nie posiąść magicznych mocy ale skreślacie dziewczynę za parę kilo więcej jakbyście sami byli adonisy i nie wiadomo jakie Chady. Oczywiście, jestem świadoma, że są laski, które są grube bo #!$%@?ą i mają #!$%@?, ale kobiety mają jednak w sobie to, że chcą być piękne, ale czasem choroby czy geny nie pozwalają tego osiągnąć więc nie skreślajcie ich jak sami jesteście tacy 5/10 czy coś.
#gownowpis #oswiadczeniezdupy
  • 158
  • Odpowiedz
@J-Roc: jeśli będziesz się przejmował tym szkalowaniem, jednocześnie nie akceptując siebie, to całkiem prawdopodobne. Warto jednak chociaż spróbować zaakceptować siebie, bo sam dla siebie jesteś jedynym człowiekiem, którego będziesz musiał znosić do końca swojego żywota.. fajnie byłoby się polubić, a nie do końca życia być dla siebie takim hejterem
  • Odpowiedz
  • 0
@Cauchemar7

@J-Roc: 177cm to średni wzrost mężczyzny w tym kraju wiec chyba nie powiesz, że ma specjalnie szukać niższego?


Czyli ci co mają 1,70./1,,65 maja wyginąc?

Gościa ze średnim wzrostem traktuje jak niskiego i podaje go za przykład że wzrost nie ma znaczenia (a sama ma 1,58 XD) czyli wychodzi na to że niższych już nie zauważa. ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Gościa ze średnim wzrostem traktuje jak niskiego i podaje go za przykład że wzrost nie ma znaczenia (a sama ma 1,58 XD)


@J-Roc: cholera to samo pisałem w innym wpisie z tą mirabelką, #!$%@? identycznie, jakbyś mnie kopiował XD

ale zaraz napisze że to wina mirków bo tu taka jest nowomowa typu że niski <180 więc DLATEGO tak napisała.

Pamietaj, że będąc wyższym od kobiety nie znaczy że jesteś wysoki, także
  • Odpowiedz
@dleifteh powinna, ale nie szuka bo pewnie nie interesuje ją eugenika tylko podchodzi do związków egoistycznie. Jak 90% ludzi którzy nie mieszkają w piwnicy.
@J-Roc traktuje bo SAMI jej wmawiacie, że mężczyzna zaczyna się od 180cm i ona pokazuje, że jej nie ma 180cm. Czyli co, jednak 180cm już nie jest magiczną barierą? Ile teraz? Sami piszecie, że poniżej 180 to choroba.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cauchemar7 napisałem tak kiedyś?

A dziwisz się że Inni piszą? Jak wchodzą np na tindera i 3/4 Lasek ma napisane min 180? I ogólne szkalowanie niskich? Z dupy im się to nie wzięło ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A najgorsze jest to że ona nie zauważa błędu w swoim rozumowaniu


@J-Roc: bo one są faktycznie głupsze i nie opierdają się na logice, tylko emocjach, dlatego tak łatwo przychodzi obrażanie niskich, brzydkich, grubych i jest to dla nich chleb powszedni, tak jak dla ciebie wysranie się i spłukanie
Facet jak zobaczy babke to nigdy jej w oczy nie powie że brzydka, gruba, chyba że okłamała go,

Wydawałeś się wyższy!

Miej
  • Odpowiedz
  • 0
@dleifteh no właśnie o to mi chodzi. Ale i tak ci przyjdzie taka @wiejskakoksownia albo @Arielx i będą wmawiać że to się nie liczy i zadania na to nie patrzy XD

,, Ja na to nie patrzę, umawilam się kiedyś wyjątkowo z takim NISKIM (średnia krajowa, a ona karzeł XD) i mi to nie przeszkadzało że jest NISKI XDD.,,
  • Odpowiedz
@J-Roc zakładam, że pewnie napisałeś. Oczywiście, że woli wyższych. Czekasz aż ci to przyzna? Po co? Jak jesteś niższy to musisz pajacować. Jak jesteś brzydki to musisz pajacować. Tak to działa. Fajnie, że pisze, że nie skreśla za niedużo wyższy od niej wzrost. Co chcesz osiągnąć?
@dleifteh gdzie kogoś obraziły?
  • Odpowiedz
gdzie kogoś obraziły?


@Cauchemar7: mówię o własnych przykładach.

@J-Roc: jeszcze popatrz na to, ta mirabelka na w pisała że nie ma kompleksu bo chodzi w wysokich butach xD
A kiedyś pytałem mirabelki co sądzą o tym że niski facet będzie chodził w butach z wysoką podeszwą(wyglądają prawie jak zwykłe normalne buty) to pisały, że TAKI MUSI MIEĆ KOMPLEKSY xD i lepiej nie, niech zwalczy te kompleksy niedobre

xD

nieprawda, bo
  • Odpowiedz
@J-Roc @dleifteh to teraz wytłumaczcie mi obaj jak to jest, że macie ból dupy, że jesteście obrażani a jak one nie chcą was obrazić pisząc, że jesteście niscy to też macie ból dupy i prosicie, że by was obrażały? Strasznie jesteście tu emocjonalni, jesteście pewni, że nie jesteście kobietami?

@dleifteh jak mówisz o własnych to napisz to proszę i powiedz, że one cię nie obraziły ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
  • 0
@dleifteh no XD typowa hipokryzja p0lek. Ona może mieć kompleksy i jest ok a facet jak jakieś ma to jest #!$%@? i nie jest interesujący. A najlepsze, że faceci maja kompleksy w 90 % przez p0lki ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@Cauchemar7 a czy ja napisałem że się czuje obrażony? Skoro jestem dla nich podczlowiekiem to niech mi to napiszą w twarz i wyjaśnia dlaczego a nie będą kręcić że jakieś kompleksy mam XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Cauchemar7 ta i zakłada obcasy żeby nie czuć się niska, a facet założy buty podwyższa e to ma kompleksy jak hui i wogole niech ginie XDD co ty ich tak bronisz?
  • Odpowiedz
A najlepsze, że faceci maja kompleksy w 90 % przez p0lki


@J-Roc: tak, dużo facetów lubi duże piersi, ale dużo facetów lubi małe, większa część na ma to #!$%@?, a nie znam żadnej kobiety co by chciała być z gościem 165 cm xD

sporo spermiarzy lubi też spasłe(naprawdę otyłe) kobiety, to jest już szczyt..

jak mówisz o własnych to napisz to proszę i powiedz, że one cię nie obraziły


@Cauchemar7:
  • Odpowiedz