Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MentoZZer nie lubię personalnych wycieczek, ale tu wyraźnie widać, że rodzice zaniedbali sprawę. Uszy można do 7 roku życia operować z refundacja NFZ 100%.


Ale jesteś prostak :D najważniejsze że bezpłatnie, co? ;)
@MentoZZer: zazdro stary, powodzenia. Ja to chodzę na basen, ale chciałbym pójść mocno na siłownie, aby nabrać mady, ale mam wrażenie, że każdy będzie się na mnie patrzył ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pół roku dobra forma, musiałeś mocno jechać :)
@kryptomanix: może na jakiejś osiedlowej siłce gdzie chodzą ludzie znający się 3 pokolenia wstecz, w sieciówkach wszyscy mają w ciebie #!$%@?, ja jak już sie przyzwyczaiłem to podryguje sobie do muzyki ze słuchawek albo gram na powietrznej gitarze i mam #!$%@?.
@jadebowiemzewarto: poważnie się dziwnie i myslalem ze sobie żartujesz... to sorki, w pół roku można nawet 2x taki efekt mieć jeśli jeszcze lepiej trzyma się odpowiednie odżywianie luknij w necie takiego trenera któremu zarzucali ze nie wie jak to jest być grubym a potem przytył i znów wrócił do swojej dawnej formy w rok gdzie wygalda jak Giga chad
@Lordon: w sumie to chyba faktycznie się zainteresuje, bo nigdy nie dbałem specjalnie o ciało, raczej suchoklates jestem, biegałem najwyżej sporo i trochę pływałem, ale bez żadnego celu
może serio spróbuję, bo często widzę takie posty a ten akurat zrobił wrażenie, bo fajnie mu to wyszło
@jadebowiemzewarto: nono wystarczą 3-5 treningów w tygodniu po max godzinkę ale musisz chodzić systematycznie w sensie nie że jednego tygodnia 3 razy drugiego 5 a trzeciego wgl o potem 4 tylko chodzisz w tych samych godzinach w te same dni i Ew możesz sobie jeden dzień w tygodniu odpuścić to się nic nie stanie strasznego ale to demotywuje