Wpis z mikrobloga

nie wiem jak to napisać, bo rozumiem, że łukasz jest specyficzny, ale tyranie go ze względu na orientacje to słaba akcja. serio ludzie, można kogoś nie lubić za wszystko, ale myślę, że orientacja nie powinna mieć na to wpływu + wiem, z własnego doświadczenia jak ciężko jest coś takiego przeżywać, w gruncie przez całe życie, będąc tyranych przez innych bez powodu, gdzie ktoś zanim cię pozna, ma już wyrobioną o tobie opinię. bądźmy ok wobec siebie. TAK JESTEM PEDAŁEM I POWIEM WAM, ŻE TO #!$%@? SPRAWA

#bigbrother
  • 26
@richmonster99: TAK, chodzi o argumentację. a już pomijając ocenianie moralności ich decyzji, to jest REALITY SHOW, mają być afery, skandale, ludzie którzy zapewniają akcję. A odkąd jestem na wykopie zauważyłem, że jest zawsze huruduru, żeby zawsze #!$%@?ć kogoś dymogennego a potem płacz, że stypa i nuda. LUDZIE
@vitkac: problem w tym, że on sam wczoraj ten temat poruszył, a dziś się oburza, że ktoś o tym mówi? To jednak specyficzny program, chyba powinien się takich rzeczy spodziewać jak do niego szedł. Przecież to nie tak, że zrobił coming out przypadkowo, bo po ściankach się z Witkowskim bujał dłuższy czas. Zamiast porozmawiać, że sobie nie życzy/albo nie chce o tym dłużej rozmawiać to rzuca fochy-to chyba najgorsze możliwe rozwiązanie.
@manieldagical: nie robię, ale wiem jak ciężko jest poprostu funkcjonować w naszym społeczeństwie będąc osobą homeseksualną. I to, że robi #!$%@? podchody, że nie przyznaje się od razu, potem bi, bo jest niesamowicie przerażony reakcji. ja wiem, że to zabrzmi głupio, ale uważam, że tu teraz w Polsce, trzeba mieć jaja, żeby być pedałem.
@vitkac: On słyszał jakieś strzępki zdań i na podstawie tego się przejął, plus to najprawdopodobniej mówił Igor, który ma do niego szacunek za to, że się przyznał. Łukasz często powtarza, że nie chce, aby jego orientacja miała wielkie znaczenie, ale tak naprawdę nie wiemy o nim wiele więcej, ja kojarzę tylko to, że mówił, że lubi Britney Spears. Czy tego chce czy nie, jego orientacja go definiuje dla pozostałych uczestników, bo