Wpis z mikrobloga

Borewicz ukończony, dzięki za wszystkie słowa otuchy. Na razie dysponuję jedynie takim zdjęciem.
Auto nie koniecznie musi być tematem dyskusji, choć wiem że tego nie da się uniknąć, pozwólcie że zrobię popcorn zanim zacznie się bitwa ( ͡ ͜ʖ ͡)
Rysunek ukończyłem po około 2 tygodniach od ostatniego posta, dla mnie to bardzo dobre osiągnięcie. Z efektu jestem więcej niż zadowolony, poza kredkami używałem też markerów a dokładnie promarkerów. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem ʕʔ
#rysunek #tworczoscwlasna #rysujzwykopem #motoryzacja #polonez
#adlabrysunki - do obserwowania, jest też facebook: AD lab
kierowcakumbajna - Borewicz ukończony, dzięki za wszystkie słowa otuchy. Na razie dys...

źródło: comment_fnp4y9uTauGtd6QVmKChOEaUNuJnmLQq.jpg

Pobierz
  • 15
Gdyby tylko jakaś dobra duszyczka pomogła mi w zawołaniu osób które prosiły o to pod poprzednim postem, chyba mikrolisty mnie przerastają xD

@niepoprawny_pesymista: co do szyb: najpierw zrobiłem lekki zarys tego co jest za szybą, a więc trawa lub wnętrze auta, następnie dodałem refleksy drzew a na koniec wygładziłem te elementy które zostały z pierwszego etapu.A co do karoserii, kluczem do sukcesu i to nie tylko do aut ale ogólnie w