Wpis z mikrobloga

Was też triggeruje widok spacerujących madek, które pchają wózek z dzieckiem i palą? ()
Tuż nad dzieciakiem. Przecież ten dym unosi się wokół, NIE JEST magicznie odprowadzany w górę. Taki dzieciak już od niemowlaka zostaje biernym palaczem. Super prezent bulwo () Jeszcze produkcje azbestu rozpocznij w domu, skoro i tak dzieciaka spisałaś na straty. Szkaluję.

Ojców to też dotyczy, ale szczerze powiem, że to rzadziej się widuje.

#logikarozowychpaskow #madki #rakcontent #palenie #medycyna #zdrowie #nowotwory
Pobierz LifeSucks - Was też triggeruje widok spacerujących madek, które pchają wózek z dzieck...
źródło: comment_2ljdtqPpsRWuqm8ngb007QOtL2QZ6qmZ.jpg
  • 73
@efceka: skoro tak fantastycznie generalizujesz to mam rozumieć, że jestem "odpadem społecznym" bo moja matka paliła nawet będąc ze mną w ciąży i przez kolejne lata życia? Buc jesteś pospolity i #!$%@? rozumiesz w takim razie!

Dla twojej ułomnej świadomości - na raka umierają ludzie nawet dbający o siebie, takie mamy czasy że wdychamy syf, jemy syf i żyjemy bombardowani ogromną ilością promieniowania elektromagnetycznego, a wszelkie skażenia łykamy już na etapie
@nietenteges: Loteria, ale paląc (nawet biernie) zwiększasz szansę na wygraną.

Około 30-50% palących "wygrywa" nowotwór płuc. A wśród osób chorujących na ten nowotwór 80-90% to palacze. Raka płuc wykrywa się zazwyczaj zbyt późno, a rokowania są bardzo słabe. Zwykle już z przerzutami. Czasami chory żyje kilka miesięcy, czasem parę tygodni od diagnozy.
#!$%@? mnie to i to #!$%@? zycie. Najlepsze jest to ze takim k0rwom bozia da zdrowe dziecko #!$%@? nawet pala w ciazy i pija i bah okaz zdrowia. Ty dbasz przed poczeciem o jakosc plemnikow cala ciaze sie dobrze odzywiacie i #!$%@? chore dziecko.


@samuraj24: Też pytanie, na co to dziecko jest chore, bo przecież nie na każdą chorobę papierosy mają wpływ. A co do patusek, które nie dbały o siebie
@LifeSucks: nie cierpie okreslenia "ttiggeruje", ale tak - taki widok mnie zawsze strasznie irytuje.
Pomijajac, że uważam sami palenie w ogóle za straszny idiotyzm, to ci palacy przy dziecku to jakaś nadpatologia.

A widuje takie osoby nieraz. W sobotę to widziałam nawet jedna babcie, co z papierochem w ręce poprawiala wnuczce szaliczek. A dym oczywiście małej w twarz.

Kiedyś będąc na spacerze byłam swiadkiem, jak takie dwie mamusie rozmawiały o testach
@LifeSucks: Mojej siostry chłopak pali. Jestem przerażona, że kiedyś w przyszłości mój przyszły siostrzeniec bądź siostrzenica może zostać zadymiony przez własnego ojca. Uświadamiam siostrę, by próbowała jakoś wpłynąć na chłopaka, by ten palenie rzucił, ale podobno go do odstresowuje. Dodać należy, że cała jego rodzina pali. Ubrania śmierdzą niemiłosiernie, jak przyjedzie siostrę odwiedzić. Chociaż przy moich rodzicach nie pali. Niech siebie truje, siostra jak chce, no ale gdzie tam małego berbecia.