Wpis z mikrobloga

#rozwojosobisty #samosienigdyniezrobi #gownowpis #przegryw

Dzień 43 „pamiętnika”

[04.04.19]

Dzisiaj luźny dzień. W zasadzie jest tak cały czas, aż do końca maja w #pracbaza. Potem dostanę przydział na inny dział.
Dziś po 3 latach widziałem w sklepie #rozowypasek, z którym miałem trochę do czynienia w swoim życiu towarzyskim. Pogadałem z nią chwilę tak po prostu. Pochwaliła się swoim dzieciątkiem i faktem, że


z którym zrobiła sobie tego dzidziusia, trochę ją bił po ciele i odeszła od niego po 7 miesiącach #zwiazki.
Co najlepsze chciała się umówić ze mną na kawę. Nie ma problemu w razie co można jeszcze pogadać przy dobrej kawce na luzie, ale i tak jakby chciała coś więcej z tego wyciągnąć to nie było by z tego żadnych szans, ponieważ dawno straciła swoją szansę skacząc z kwiatka na kwiatek, w dodatku kłamiąc w żywe oczy + "ułożyła sobie" życie z kochającym cieleśnie Sebą, więc co jej więcej do szczęścia jest potrzebne no...( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla mnie moralnie jest nie do przyjęcia, gdy ktoś daje sobie włazić komukolwiek na głowę #oswiadczenie.
Ten kto nie zna własnej wartości, jaka by nie była, nie rozwiąże żadnego swojego problemu, ani nie zdobędzie upragnionego celu. Więcej używania szarych komórek i z fartem!