Wpis z mikrobloga

Kurde no
Oglądałem sobie test japońskiego samochodu terenowego i myślałem, że szlag mnie jasny trafi, gdy prowadzący zaczął narzekać na drzwi bagażnika (z zawieszonym nań kołem zapasowym), które to otwierały się w prawą stronę (klamka była z lewej). Nosz cholera! Twierdził, że niby musi obchodzić te drzwi po otwarciu. JAKIM PRAWEM?! PRZECIEŻ TO JEST NORMALNY I NATURALNY SPOSÓB OTWIERANIA DRZWI! Wysiadasz z miejsca kierowcy, idziesz do tyłu auta, łapiesz klamkę prawą ręką i otwierasz. Jak zwykłe, zasrane drzwi (°° niżej pic rel grand vitary mojego taty. Przecież otwieranie w drugą stronę to jakiś absurd. #gorzkiezale #motoryzacja #suzuki #offroad #samochody #pokazauto (no, pokaż bagażnik w sumie)
Pobierz
źródło: comment_d2TByvojgm2Rpdo236mEE4OnZRWeskBw.jpg
  • 13
Przecież otwieranie w drugą stronę to jakiś absurd.


@Szamanmati: trochę kanał, bo idąc twoim tokiem myślenia to japończycy sami sobie robią źle i na złość :> Bo na ich własny japoński rynek drzwi otwierają się tak jak w polskiej wersji (w prawo) ale kierownica jest też po prawej :> czyli kierowca musi iść "dookoła". Co więcej, australijczykom też robią na złość! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na szczęście
@BajerOp @Bomboniusz1986 @absoladoo @StaryTwojejStarej @heater @MMaros @animuss Ogólnie, to powiem, że to niezła pierdoła i robienie problemu z niczego, ale bulwersuje mnie właśnie umieszczanie tego w recenzji/teście jako wadę, bez zaznaczenia, że jest to subiektywna opinia (i tutaj też z mojej strony wpadka). Ładnie to wyjaśnił @MMaros jednak dla mnie drzwi po japońsku nie stanowią problemu, nawet przy przewożeniu ładunków ( ͡ ͜ʖ ͡) także dzięki za