Wpis z mikrobloga

@kamyczeq: No to chyba wyłącznie w Waszym (różowych) mniemaniu. Ludzie, z którymi rozmawiałem o tym również podzielają moje zdanie. #!$%@? dupa będzie wyglądać #!$%@? niezależnie od spodni. Znajome, z którymi utrzymuję kontakt noszą sukienki - i to jest na prawdę seksowne i kobiece, a nie noszenie spodni w sposób do tego nieprzeznaczony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Medrzec_Syjonu: nieprzeznaczony xD A co ty kreator mody i będziesz nakazywał jakie spodnie nosić? W kręgu wieśniaków to nie dziwne, że się nie podoba. Dobrze ubrani faceci jak i kobiety uważają, że te spodnie wyglądają dobrze xD Ale trzeba mieć jakieś minimalne wyczucie stylu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Medrzec_Syjonu: może Cię to zszokuje, ale są ludzie którym podobają się i sukienki i wysoki stan, jeśli oczywiście jest dobrze dobrany do całego stroju i do figury, bo może wyglądać i tragicznie i świetnie.
Podobnie jak prawie każdy inny strój.
  • Odpowiedz
często muszę ubierać garnitur


@Medrzec_Syjonu: łał. mozna Cie dotknac, albo gdzies ogladac? ( ͡º ͜ʖ͡º)
swoja droga spoko, starczy zalozyc garnitur i od razu jest sie skarbnica wiedzy o stylu ;D

a co do spodni... no kazdy nosi, co lubi, co zrobic.
Kwestia estetyki to jedno, ale inna rzecz, ze duzo damskich spodni niestety jest dosc nisko, co jest bardzo niewygodne. Raz, ze rowek, ale dwa
  • Odpowiedz
e. Możesz przyjechać do Łodzi - dam Ci pomacać materiał jeżeli, aż tak bardzo Ci zależy ( ͡ ͜ʖ ͡).


@Medrzec_Syjonu: a nie,nie zalezy mi wcale.
Ale tak to napisales, jakby zalozenie garnituru to bylo wiesz - jakies mega osiagniecie, ze sie czlowiek staje od razu lepszy od innych :D
  • Odpowiedz
@agaja: Nie chciałem być w ten sposób zrozumiany, ale owszem elegancki ubiór wynika głównie z moich obowiązków służbowych. Podejrzewam również, że po ostatniej propozycji zmiany stanowiska będę musiał częściej chodzić elegancko ubrany (procedury w #pracbaza).
  • Odpowiedz
Ze względu na obowiązki służbowe często muszę ubierać garnitur - toteż nie mów mi nic o poczuciu stylu


@Medrzec_Syjonu: no w ten sposob ja wlasnie ten fragment odebralam ;) Ze garnitur aj waj i od razu ikona stylu :D
  • Odpowiedz