Wpis z mikrobloga

@koku: looo namowiles mnie, juz dlugo nie gralem Mamelukami, nie czaje tego Fine Financials ocb?? mam sobie wybudowac w 8 prowinjach 3 poziom targu, czy jakos centrum handlowe wymaxowac?? szacun za unifikacje, wstaw jeszcze screena jak mozesz
@borsiu: Od jakiegoś czasu centra handlu można ulepszać, zazwyczaj zaczynają na 1. levelu, 2. poziom kosztuje 200 dukatów, 3. 1000 (chyba że masz idee expansion). Do tego żeby ulepszyć centrum do 3. poziomu potrzebujesz mieć dostępnego handlarza. Także żeby ulepszyć 8 centrów musisz mieć 8 handlarzy.
@TotalDisaster: Niedawno grałem Mamelukami i ogólnie jedna z łatwiejszych nacji, choć faktycznie początkowo Turcy są mocni militarnie. Ale rozwalenie ich nie jest problemem, Turcy są zawsze agresywni, wystarczy ich zaatakować gdy wdadzą się w jakąś większą wojnę (zazwyczaj najlepiej gdy atakują Albanię, szczególnie gdy ta dołączy do genueńskiej ligi handlowej), a bywa, że nawet nie obrócą na Ciebie wojsk. Przy czym koniecznie trzeba pamiętać o jednym - pod żadnym pozorem nie
Jan_K - @TotalDisaster: Niedawno grałem Mamelukami i ogólnie jedna z łatwiejszych nac...

źródło: comment_N4vy9v1CSHhxASY2vAPrlopoGgCWUMLk.jpg

Pobierz