Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Pozdrowienia z Filipin! Fotki z dzisiejszego poranka na statku Manila-Coron. W sumie ciekawy taki rejs, tylko długo trwa. Po 15 wsiedliśmy na statek, o 19 odpłynął, na pokładzie duszno i ciężko się śpi (trzecia klasa). Za to były tanie piwa i można było sobie siedzieć na pokładzie i chillować ;)

W zeszłym tygodniu wyprowadziliśmy się z Tajlandii, wracamy powoli do Polski. Najpierw jednak ciśniemy na 3-miesięcznego tripa, zaczynamy od miesiąca na Filipinach.

Zapraszam do obserwowania tagu #chrapki, gdzie co jakiś czas będę publikował posty związane z życiem w Azji, ciekawostki, zdjęcia, anegdoty.

Warto również obserwować profil na #instagram, gdzie codziennie będziemy wrzucać zdjęcia z naszych podróży.

Nasz blog znajdziecie pod adresem chrapki.pl

Fanpage na fejsie

#podroze #filipiny #azja #ciekawostki #emigracja
PeeJay - Pozdrowienia z Filipin! Fotki z dzisiejszego poranka na statku Manila-Coron....

źródło: comment_xLmOKwmE9rzgk0bqMyOJAj4vhz7n9rAl.jpg

Pobierz
  • 12
@rtg_ Bilety po 90 USD, nie spieszy nam się, a jednak to 3x drożej. Lecimy potem dopiero z Puerto Princessa do Iloilo i na koniec Cebu-Manila-Bali.
@PeeJay ja musiałem płacić te 90usd za lot z Coron do Cebu, bo pomimo zapewnień od lokalnych, że jest prom na tej trasie to nigdzie nie mogłem znaleźć takiego połączenia, jeśli nurkujecie to Coron jest fajną miejscówką, 3 nurki za 220zł miałem z tego co pamiętam, jeśli chcecie dostać się na Palawan to szybka łódź ok. 1800php