Wpis z mikrobloga

Przez tag #rozowebrudaski aż mi się przypomniała moja historia, gdy za czasów gimnazjum byłam pieprzonym wieśniakiem i nke tylko nie ogarnialam po sobie, ale co jest dla mnie teraz nie do pomyślenia - myłam się raz na dwa tygodnie (°° to brzmi okropnie i żałuję do tej pory jakim #!$%@? leniem i śmierdzącym gnojem byłam, współczuję tez moim znajomym, teraz nie wyobrażam sobie dnia bez dwóch pryszniców i odpowiedniej higieny oraz dobrego ogarnięcia mieszkania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 25
@Twinkle: o dziwo miałam i się zastanawiam jak oni wytrzymali ze mną, tam z jednej strony dobra ziomeczki z podstawówki jeszcze, ale z drugiej laska co ze mną siedziała zaczęła rozmawiać ze mną w tamtym okresie blisko i w ogóle, i do tej pory się zastanawiam jak się nie zraziła do mnie, bo sądzę że #!$%@? ze mnie na sto kilometrów
@PannaCedylia: "czeste mycie skraca zycie", ale z drugiej strony sam znalem laske co sie myla ponoc raz na tydzien i nie bylo tego czuc ani nawet specjalnie widac. Plus w ogole z tego co zauwazylem laski jakos tak... jebia mniej.
@PannaCedylia Miałem komisję wojskową dawno temu. Polazłem, rozebrałem się do majtek, pielęgniarki jakoś dziwne odwracały głowy i w ogóle nie mogły patrzeć, dusiły się. Powiedziały, aby delikatnie odchylił majty. Zobaczyły moje cudo, jedna pobiegła gdzieś, drugą zamuliło. Pewnie dlatego, bo nie myłem jeszcze wtedy penisa, a przed komisją nie myłem się z tydzień. Ta co pobiegła przyprowadziła lekarza, spojrzał na mojego penisa i powiedział "O #!$%@? STARY...". Powiedział abym się odwrócił. Zdjął
@KisielBB: prawda jest okropna...dostałam #!$%@? wszy, nikt do tej pory nie wie, tylko mojemu chlopakowi powiedziałam, ze mialam je wtedy, po zwalczeniu tego syfu wzielam sie za siebie. Co ciekawe moja rodzina dba o siebie bardzo dobrze, i mam podejrzenia, ze inny brudas w klasie je przyniosł, bo bylo kilka otwartych ofiar. TERAZ jestem vardzo przewrazliwiona na tym punkcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)