Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
Jako ze dzisiaj.#strajknauczycieli to się wziąłem za naukę moich małych #niebieskiepaski. Płot u babci trzeba naprawić. A że BHP nie pozwala na mechanizacje to tniemy ręcznie.
Tniemy drugi raz bo po pierwszym belka była ciut za długa. Mam nadzieję że teraz nie będzie za krótka( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwalesie bo mój 7 i 9 latek po obiedzie są w stanie uciąć belkę o przekroju 10cm. I to DWA razy.
Tak że proponuje wszystkim tatom w sobotę kupić piłę kawałek drewna i "moja, twoja”
I #nostalgia trochę bo ja kiedyś ze swoim dziadkiem też tak ciąłem a teraz sam nadaje tempo.
Slwk_1 - Jako ze dzisiaj.#strajknauczycieli to się wziąłem za naukę moich małych #nie...

źródło: comment_UdBWbmLmKaJ4rJdtdA1UNoDOXppidb8e.jpg

Pobierz
  • 16
@Sl_w_k_1 nawet nie mówię o remoncie, ale nieraz są jakieś proste rzeczy do zrobienia czy to przy aucie, czy chociażby jakieś fajne zabawy - budowanie z kartonów, eksperymenty itp. Wiem, że większość dzieciaków jest zaslepiona komputerami, tabletami, telefonami, ale wiem też, że mega cenią sobie czas z rodzicami.
Kiedyś mi uczeń czwartej klasy powiedział, że spędził super weekend, bo myl z tatą auto i grali później w karty. Aż mnie uderzyło, że