Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem co raz większa ilość protestów różnych grup zawodowych jest nieprzewidzianym przez PiS skutkiem ubocznym rozdawnictwa pieniędzy patologii. Ludzie są po prostu #!$%@?, że sami pracując płacą co raz więcej podatków, a nie dostają w zamian nic więcej. Jednocześnie widzą, że Karyna z Brajankiem i wiecznie #!$%@? Sebą z bloku obok mają się ciągle dobrze i rząd chce im dawać co raz więcej. Jest to chyba normalne, że jak mi jest ciężej chociaż sumiennie pracuję, a jakaś patola co biją medale w wypluwaniu dzieci ma lepiej to się po ludzku #!$%@? bo chyba ktoś mnie dyma bez mydła.

Mam nadzieję, że więcej grup zacznie protestować i jeszcze te rozdawnictwo PiSowi wyjdzie dupą bo zobaczą, że ludzie jednak widzą, że są dymani na prawo i lewo

Ludziom którzy krytykują te protesty jedno wielkie xD i życzę im żeby pracowali gdzieś całe życie 2K na rękę u jakiegoś dozorcy niewolników bo widocznie lubią być opluwani

#strajknauczycieli #bekazpisu #polska #polityka
  • 92
  • Odpowiedz
przecież ci wszyscy co są przeciw tym protestom to ameby umysłowe, ale taka mentalność polska niestety, lubią być dymani w dupę, a jak coś się nie podoba to nie powiedzą nic, bo co sobie ktoś pomyśli XD


@dami423: Przecież to ty będziesz ruchany w dupę, bo ich wypłaty idą z twoich podatków. I kto tu jest amebą?
  • Odpowiedz
Moim zdaniem co raz większa ilość protestów różnych grup zawodowych jest nieprzewidzianym przez PiS skutkiem ubocznym rozdawnictwa pieniędzy patologii. Ludzie są po prostu #!$%@?, że sami pracując płacą co raz więcej podatków, a nie dostają w zamian nic więcej. Jednocześnie widzą, że Karyna z Brajankiem i wiecznie #!$%@? Sebą z bloku obok mają się ciągle dobrze i rząd chce im dawać co raz więcej. Jest to chyba normalne, że jak mi jest
  • Odpowiedz
Ludziom którzy krytykują te protesty jedno wielkie xD i życzę im żeby pracowali gdzieś całe życie 2K na rękę u jakiegoś dozorcy niewolników bo widocznie lubią być opluwani


@Kiedys_Mialem_Fejm: No tak nie kraj się zawali bo muszą się przekonać na własnego skórze. Naprawdę genialne.
Na złośc pisowi odmrożę sobie uszy.

Moim zdaniem co raz większa ilość protestów różnych grup zawodowych jest nieprzewidzianym przez PiS skutkiem ubocznym rozdawnictwa pieniędzy patologii....

No
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nauczyciele-zakonczyli-protest-w-warszawie,46574.html
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm chcieliście robaki socjalizmu to macie ))¯_(ツ)_/¯ narazie tylko ulice są zakorkowane i dzieciaki siedzą w domu. Zobaczymy co bedzie dalej :d policja i służby ratunkowe ? Górnicy? Biurwy z urzędu? Szkoda tylko że przy urnie wszyscy zapomną
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: Protestów jest więcej, bo PiS ma po prostu wrogów w mediach i wśród osób publicznych (ta od karpi i inne). Zupełnie inaczej wyglądało to, jak za PO protestowały pielęgniarki w białym miasteczku. Taka w


@reasonable: No ale skoro PiS mówi że jest tyle pieniędzy w budżecie, że na 500+ są pieniądze, że na trzynastki dla emerytów są pieniądze, że VAT tak bardzo uszczelniliśmy... Ogólnie, kraj miodem i mlekiem płynący...
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: generalnie sie zgadzam, z drugiej strony widzę jako 30 latek co moja matka nauczycielka nauczania początkowego #!$%@?, żeby ogarnąć dom, kredo (zwykle kredo na chate - rata jak za wynajem w jakimś wojewódzkim) itd żeby normalnie żyć. Skakałem po miastach za łepka i nawet w Bydgoszczy podobnie zarabialem do niej w jakichs gownorobotach. (juz za mojego zycia #!$%@? licencjaty, szkolenia i inne bzdety - to notka dla wypokowych debili, ktorzy
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm a to tylko seba i karyna dostaja 500+ ? mozesz miec miliony i tez dostaniesz, chyba ze nie zapewniasz ciaglosci pokolen. Przy podstawowych zalozeniach programu nie ma kryterium dochodowego. To jedyny program, ktory dociera nie tylko do bidusow, o ile nie chowasz jedynaka.
  • Odpowiedz