Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem co raz większa ilość protestów różnych grup zawodowych jest nieprzewidzianym przez PiS skutkiem ubocznym rozdawnictwa pieniędzy patologii. Ludzie są po prostu #!$%@?, że sami pracując płacą co raz więcej podatków, a nie dostają w zamian nic więcej. Jednocześnie widzą, że Karyna z Brajankiem i wiecznie #!$%@? Sebą z bloku obok mają się ciągle dobrze i rząd chce im dawać co raz więcej. Jest to chyba normalne, że jak mi jest ciężej chociaż sumiennie pracuję, a jakaś patola co biją medale w wypluwaniu dzieci ma lepiej to się po ludzku #!$%@? bo chyba ktoś mnie dyma bez mydła.

Mam nadzieję, że więcej grup zacznie protestować i jeszcze te rozdawnictwo PiSowi wyjdzie dupą bo zobaczą, że ludzie jednak widzą, że są dymani na prawo i lewo

Ludziom którzy krytykują te protesty jedno wielkie xD i życzę im żeby pracowali gdzieś całe życie 2K na rękę u jakiegoś dozorcy niewolników bo widocznie lubią być opluwani

#strajknauczycieli #bekazpisu #polska #polityka
  • 92
  • Odpowiedz
Popieram go bo LUDZIE w końcu wyszli na ulicę i sprzeciwiają się dosłownie 'pluciu w ryj' przez to państwo. I jednocześnie nie rozumiem tej polaczkowej mentalności. Przeciez edukacja to jeden z podstawowych fundamentów każdego silnego państwa (a nie #!$%@? jakieś dzbany zlotowy, tfu)


@Credek: XDDDDDDDDD jak my strajkujemy to super! jak inni - to "tfu". W tym kraju z takimi ludźmi zawsze będzie #!$%@?. Każdy walczy o swoje przywileje a w
  • Odpowiedz
przecież ci wszyscy co są przeciw tym protestom to ameby umysłowe


@dami423: Ja jestem przeciw bo podwyżka dla nauczycieli nie jest żadnym systemowym rozwiązaniem tylko oddaleniem problemu o kilka lat. Pozdrawiam cieplutko.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem co raz większa ilość protestów różnych grup zawodowych jest nieprzewidzianym przez PiS skutkiem ubocznym rozdawnictwa pieniędzy patologii.

@Kiedys_Mialem_Fejm:
Najlepsze jest to, że jak patrzę na FB kto najwięcej jedzie po nauczycielach, to są tam jakieś tam sprzedwczynie, którze zazwyczaj mają 3-4 bachorów i ciągną po 1500 zł na czysto, ale jak już ktoś ma dostac za pracę (na czystko ok 500-700 zł), to mega wielki ból dupy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiedys_Mialem_Fejm: No i zdecydowana większość nauczycieli jest zauważalnie po 30, co sprawia, że oni przez x lat wychowywania dzieci nie dostawali takich rzeczy jak 500+, czyli czują się wyruchani podwójnie.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm ja nie widzę tych wiecznie #!$%@? Seb co mają dobrze, więc musisz mieć wyjątkowo patologiczne otoczenie wokół siebie. Nie myślałeś, by coś zrobić ze swoim życiem, poprawić wykształcenie, zmienić pracę, by jednak cały czas nie tkwić w tym marazmie?
  • Odpowiedz
  • 1
@Kiedys_Mialem_Fejm @dami423: Ja jestem przeciwko, bo nie chcę żeby moi rodzice opłacali coś z czego nie korzystam. Chodzę do prywatnego liceum i w dupie mam nauczycieli pracujących w publicznych szkołach. Między nauczycielami z szkół prywatnych, a publicznych jest przepaść.


@Aedemkun czy ja wiem czy tacy lepsi, pracowałam w prywatnej szkole i faktycznie poziom może i wysoki, bo jak była dwojeczka to przyszła mamusia z ryjem, że to moja wina i już
  • Odpowiedz
Przypominam że na dzieci dostają wszyscy po równo bez względu na status społeczny, więc jeżeli ktoś nie ma dzieci to nie powinien oczekiwać że również dostanie to co Seba z Karyną którzy dzieci mają.


@PajonkPafnucy: ale ludzi nie tyle #!$%@? 500+ samo w sobie, ale fakt, że spora ilość beneficjentów tegoż stanowią nieroby, będące rakiem na tkance społeczeństwa i płodzące często dzieci-nieroby, które w żaden sposób społeczeństwu się nie przysłużą.
  • Odpowiedz
z czego wy się cieszcie że nauczyciele protestują, myślicie że to się kiedyś zatrzyma? PiS zaczął rozdawnictwo i to jest kula śnieżna, nikt tego nie zatrzyma. Będzie tylko gorzej, drożej i coraz bardziej roszczeniowo.


@lowcabaitow: Ja liczę na to, że im więcej różnych grup protestuje, a rząd mota się komu jeszcze zabrać i gdzie się zadłużyć, a komu dać - tym większa szansa, że ludzi w końcu przejrzą na oczy. Że
  • Odpowiedz
@kopszmercen: Zapiszę sobie twój komentarz i będę go cytował w odpowiedzi wszystkim amebom umysłowym na wypoku.

bo każdy normalny człowiek zmienia pracę, zamiast się męczyć


@BQP: tak to może napisać tylko debil bez wykształcenia.

Ludzie nie po to latami inwestują w swój rozwój naukowy żeby co chwilę pracę zmieniać.

MOŻE dla pani z biedronki jest bez znaczenia czy dziś jest sprzedawcą, jutro sprzątaczką a pojutrze pomocą kuchenną albo dla ciebie
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: Mentalność prawaka - polityka pronatalna jest tylko dla patologii.

Można się spierać, czy to dobry pomysł, ale chyba zdarza się (chociaż czasami), że te pieniądze trafiają do zwykłych ludzi, którzy są zwyczajnie biedni, a dzięki temu mogą zapewnić sobie i dzieciom lepsze warunki.
  • Odpowiedz
Można się spierać, czy to dobry pomysł, ale chyba zdarza się (chociaż czasami), że te pieniądze trafiają do zwykłych ludzi, którzy są zwyczajnie biedni, a dzięki temu mogą zapewnić sobie i dzieciom lepsze warunki.


@Metaforzysta: Prawie zawsze idzie do zwykłych ludzi. Gadanie o patologii, to po prostu dowartościowanie się nieudaczników, by mogli się poczuć lepiej.
90% ludzi uważa się za mądrzejszych od 90% ludzi. Sęk w tym, że by móc w
  • Odpowiedz