Wpis z mikrobloga

#fut
mam w klubie prawie 4000 kart piłkarzy, jest sens robić wyprzedaż? na brązowych dużo nie zarobię, ale złoci i srebrni są coś warci
  • 11
  • Odpowiedz
@iti1986: Około 3000 z tych graczy jest zapewne kompletnie bezwartościowa - nikt nie chce kupować brązowych kart Chilijczyków, Szwedów, Norwegów czy Duńczyków. Rzadkich można przerobić z zadaniach o ikony prime więc schodzą po najniższych kwotach, zwykłych można przepalić co najwyżej w brązowych wymianach bo może trafią się zwykłe srebrne karty potrzebne do SBC (na Cardiff, Huesca, Valladoid). Jeżeli masz graczy z niższych lig angielskich to oni mogą być coś warci od
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TomekK91 mam w ciul srebrnych i złotych :d brązowo też są, srebrnych regularnie przepalam o ikony :-) brązowych też, ale z tymi angielskimi masz rację :) dobrze gadasz!
  • Odpowiedz
@salilsawarim222: na biezaco ich sprzedaje, a niektorych wymaganych wartych kilka tysi musze przepalac w sbc ligowym :-)

@litmano: jest sens ich trzymac? gra sie za chwile konczy, a chce dozbierac kase na Cruyffa/Henry'ego, bo to brakujace ogniwo w mojej druzynie :)

@gzypol: poszukalem na futbinie i jestem tumanem, podpowiesz jak? widzialem tylko zeby wklepac swoj login konta ps4, ale to nie dalo zadnego upgrade'u

@Cojestpiec: na biezaco przepalam
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Czarny069 nie mam teraz linka, ale wpisz w Google coś typu "how connect ps4 account to futbin" i tam pierwszy czy drugi link od gory i później nie da się tego nie ogarnąć z instrukcją :)
  • Odpowiedz