Wpis z mikrobloga

@Rabusek: Ikea? Bo już nie pierwszy raz się spotykam, że czegoś nie uwzględniono w pomiarach - przykład: projektant zaplanował szafki otwierane do góry, ale nie dało się zmieścić zawiasów takich dużych ze względu na komin wentylacyjny.
@wfd: @sing: dzwonili do szefa, szef kazal ciąć w zlewie. Jak pęknie, to na ich koszt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WuDwaKa: gdyby zaczeli montować zanim przymierzyli to byłaby beka
@resuf: nie jest, ale można ją nanieść na projekt i #!$%@? sprawdzić xD
@pilot1123: on był oglądany na wystawie XD
@plnk: chyba tak. Dzwonie do gościa właśnie, i podobno w specyfikacji były 3 dziury (jeszcze jedna powinna być lekko po prawo). Ale nie ma, więc będa wiercić XD jak pęknie to na nich
@Rabusek: W tych zlewach zawsze są miejsca na 4 otwory i przeważnie są oznaczone żółtą kropką w miejscu w którym należy uderzyć żeby tą dziurę wybić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powodzenia w wierceniu, na tym syfie wiertła się palą jak zapałki
@Rabusek: W tych zlewach zawsze są miejsca na 4 otwory i przeważnie są oznaczone żółtą kropką w miejscu w którym należy uderzyć żeby tą dziurę wybić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Oszukistaaa: tylko jedna dziura jest na zlew, druga jest jak na picrel, a dwie na dole.. nie no, to by nam dozownik blokował kosz na śmieci lol
Gościu twierdzi że powinny być trzy, czyli mówisz, że
@Rabusek: Albo są dwie albo cztery, nie spotkałem się jeszcze żeby były 3 a trochę ich w życiu zamontowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak by nie było to prowadzę własną działalność i coś tam wiem na ten temat :D