Wpis z mikrobloga

Hej mireczki, to znowu ja :D
Wracam ze skończoną kuchnią.

Najpierw odpowiedzi na najczęsciej zadawane pytania:
- Kuchnia kosztowała 22k, taniej była wyłącznie w ikei, a te z ikei nie bardzo nam się podobały. Ikea nie ma też niczego w czarnym macie, a antracyt to nie czarny mat
- Sprzęty samsunga bo chcieliśmy smarta w piekarniku, zaś zmywarka waterwalla to jedyna sensowna która mi się podobała. Te z koszykami ZAWSZE zostawiały mi brudne łyżki, i już mam dość szorowania łyżek po każdym zmywaniu
- Fronty to czarny mat. Palcuja się jak #!$%@?. Ale są cudowne i jeszcze ich nie żałuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Lodówka w zabudowie odpadła bo mają tylko 200L. Jest jeden model z 300L, ale to nadal dużo mniej niż to Beko która oferuje 450L i ma fajny system do kostek lodu - kostarka sama w sobie zajmuje na tyle dużo miejsca w środku że z niej zrezygnowaliśmy.
- Podajnik do płynu w projekcie mieliśmy inaczej niż tutaj, trochę żałujemy że z niego w końcu nie zrezygnowaliśmy, ale wyjdzie w praniu. Tu trochę żałuje że nie wzięliśmy wylewki z wyciąganym elementem, ale to też zobaczymy jak wyjdzie w praniu.
- Wyspa ma 230x90cm, ma w #!$%@? miejsca na rózne sprzęty typu termomiksy, ekspresy do kawy czy inne cuda bajery które moja różowa chętnie wykorzysta żeby żaden obiad nie był nudny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- W wyspie zamontowaliśmy 5 gniazdek - 3 na górze wychodzą z takiego fajnego wysuwanego panelu, dwa na dole są do podpięcia sprzętu. Różowy pracuje w domu, z reguły w salonie, i chciałem żeby miała łatwe dojście do kontaktu. W razie czego przy stole tez będzie łatwy dostęp do kontaktów w przypdaku gdyby ktoś coś chciał naładować.
Do wyspy podchodzi kanapa, stąd taka niewysoka osłonka żeby nie pochlapać kanapy.

Z niedoróbek to na pewno firma zapomniała o:
- Opcji otwierania zmywarki. Obecnie żeby ją otworzyć.. trzeba otworzyć szafke na kosz na śmieci xD
- Jedna szafka została zamontowana jako blenda. Będzie reklamacja.
- Jedna szafka się w ogóle nie otwiera bo nie ma żadnego mechanizmu. Będzie reklamacja.

Dodaje tag #atencyjnakuchnia bo nie spodziewałem się że czarna matowa kuchnia zbierze tyle plusów xD

Wrzucam z kolorkami wykopu w ledach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kuchnia #mieszkanie #chwalesie
Rabusek - Hej mireczki, to znowu ja :D
Wracam ze skończoną kuchnią.

Najpierw odpo...

źródło: comment_iD4Vd9kODaDi5TiXuKqnxAsKivZ4Yy66.jpg

Pobierz
  • 303