Wpis z mikrobloga

Hej mireczki, to znowu ja :D
Wracam ze skończoną kuchnią.

Najpierw odpowiedzi na najczęsciej zadawane pytania:
- Kuchnia kosztowała 22k, taniej była wyłącznie w ikei, a te z ikei nie bardzo nam się podobały. Ikea nie ma też niczego w czarnym macie, a antracyt to nie czarny mat
- Sprzęty samsunga bo chcieliśmy smarta w piekarniku, zaś zmywarka waterwalla to jedyna sensowna która mi się podobała. Te z koszykami ZAWSZE zostawiały mi brudne łyżki, i już mam dość szorowania łyżek po każdym zmywaniu
- Fronty to czarny mat. Palcuja się jak #!$%@?. Ale są cudowne i jeszcze ich nie żałuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Lodówka w zabudowie odpadła bo mają tylko 200L. Jest jeden model z 300L, ale to nadal dużo mniej niż to Beko która oferuje 450L i ma fajny system do kostek lodu - kostarka sama w sobie zajmuje na tyle dużo miejsca w środku że z niej zrezygnowaliśmy.
- Podajnik do płynu w projekcie mieliśmy inaczej niż tutaj, trochę żałujemy że z niego w końcu nie zrezygnowaliśmy, ale wyjdzie w praniu. Tu trochę żałuje że nie wzięliśmy wylewki z wyciąganym elementem, ale to też zobaczymy jak wyjdzie w praniu.
- Wyspa ma 230x90cm, ma w #!$%@? miejsca na rózne sprzęty typu termomiksy, ekspresy do kawy czy inne cuda bajery które moja różowa chętnie wykorzysta żeby żaden obiad nie był nudny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- W wyspie zamontowaliśmy 5 gniazdek - 3 na górze wychodzą z takiego fajnego wysuwanego panelu, dwa na dole są do podpięcia sprzętu. Różowy pracuje w domu, z reguły w salonie, i chciałem żeby miała łatwe dojście do kontaktu. W razie czego przy stole tez będzie łatwy dostęp do kontaktów w przypdaku gdyby ktoś coś chciał naładować.
Do wyspy podchodzi kanapa, stąd taka niewysoka osłonka żeby nie pochlapać kanapy.

Z niedoróbek to na pewno firma zapomniała o:
- Opcji otwierania zmywarki. Obecnie żeby ją otworzyć.. trzeba otworzyć szafke na kosz na śmieci xD
- Jedna szafka została zamontowana jako blenda. Będzie reklamacja.
- Jedna szafka się w ogóle nie otwiera bo nie ma żadnego mechanizmu. Będzie reklamacja.

Dodaje tag #atencyjnakuchnia bo nie spodziewałem się że czarna matowa kuchnia zbierze tyle plusów xD

Wrzucam z kolorkami wykopu w ledach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kuchnia #mieszkanie #chwalesie
Rabusek - Hej mireczki, to znowu ja :D
Wracam ze skończoną kuchnią.

Najpierw odpo...

źródło: comment_iD4Vd9kODaDi5TiXuKqnxAsKivZ4Yy66.jpg

Pobierz
  • 303
@Rabusek: oczywiscie,

DORGI WYKOPIE MEBLE Z IKEI TO PIERDZIELONY SMIETNIK MONTOWANY NA CHINSKICH SYSTEMACH, JAK WCHODZE DO IKEI I PRZECHODZE PRSEZ KUCHNIE TO MAM OCHOTE PUSCIC PAWIA BO CALKOWITY BRAK SPASOWANIA (NA ZDJECIACH NIE WIDAC ALE TEGO NIE DA SIE SPASOWAC) JEST TRAGICZNY, JUZ NIE MOWIAC ZE JEZELI KUCHNIA NIE JEST WYMIAROWA TO NIE MOZNA JEJ ZROBIC, W WYPADKU OPA WYKONANIE TEGO SPLYCENA NA PRAWO OD ZLEWU W IKEI JEST NIEWYKONALNE