Wpis z mikrobloga

W tematach strajku ciągle przewija się temat "odpisywania na maile rodziców nawet o 22 wieczorem!". Pisała o tym nawet jakaś Mirabelka-nauczycielka

Czy ktokolwiek z Was jako rodzic wysyłał JAKIEKOLWIEK maile dotyczące jego dziecka bezpośrednio do nauczyciela? Lub jeśli jesteście uczniami to czy KIEDYKOLWIEK wasi rodzice to zrobili? Bo sam mam najstarsze dziecko w podstawówce, ale nawet nie wiem jaki jest adres e-mail do jakiegokolwiek nauczyciela w szkole ¯\_(ツ)_/¯ Za swoich szkolnych lat też nie kojarzę takiego zwyczaju, choć Internet i komputery były już powszechne.

#nauczyciele #strajk #szkola #strajknauczycieli
  • 33
  • Odpowiedz
@MrFisherman: wprost przeciwnie, nauczycielki są młode i jesteśmy klasowo mega zżyci, w wakacje robimy z nimi nawet klasowe ogniska. No ale śmiej się dalej, to nie ja przelewam teraz własne frustracje za swój #!$%@? czas w systemie, odbierając przyszłym pokoleniom możliwość chodzenia do prawdziwie dobrej szkoły
  • Odpowiedz
@pavulon78: To jest "wielokrotnie"? Przecież to kilka maili w miesiącu, z czego na większość nie trzeba odpisywać sądząc po tytułach xDDD Ja tyle wiadomości dostaję jednego dnia, a prowadzę mikro-działalność...
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Chłopie, zadałeś pytanie czy KIEDYKOLWIEK i czy JAKIEKOLWIEK. To ci pokazałem i udowodniłem ze tak. Co masz za problem? Skoro nie interesujesz się swoim dzieciakiem i nie zadałeś sobie nawet trudu żeby chociaż spróbować skontaktować się z nauczycielem swojego dziecka to twój problem, a nie mój. Zakładając posta rzuciłeś hasło że nauczyciele nie wysyłają maili poza godzinami swojej 18 godzinnej pracy. Przynajmniej kilkanaście osób ci udowodniło że nie masz racji
  • Odpowiedz
  • 0
Dziś już to się opędza specjalną aplikacją, w której są oceny, frekwencja, zadania domowe, uwagi i właśnie wiadomości.
  • Odpowiedz
Zapytałam mojej dzieciatej koleżanki o co chodzi z tymi mailami, a ona "przecież jak pracujemy do 21 to kiedy mam napisać do nauczyciela? odpowie mi jutro" i elo
  • Odpowiedz
@restecp: heh, to taka sama analogia jak wysłałem wiadomość na Messengerze do znajomego a ten żebym nie pisał, bo siedzi na ważnym spotkaniu xD
Jakby nie mógł sobie wyłączyć powiadomień albo ich wyciszyć.
  • Odpowiedz