Wpis z mikrobloga

@perasperaadopelastra: to porównanie jest kompletnie z #!$%@? XDDD Lewandowski musi utrzymywać formę(a także jak tylko się da ją rozwijać) brać udział w odprawach analizować przeciwników krótko mówiąc w pełni angażować się w pracę fizycznie i psychicznie natomiast przeciętny nauczyciel nie dość że nie musi utrzymywać formy fizycznej to jeszcze musi tylko od czasu do czasu sprawdzić kartkówki,sprawdziany i powydzierać się na rozwydrzone bachory to rzekomo ich tak "wykańcza psychicznie"? srają się
@wysuszony: Nikt nie szczeka, ludzie domagają się swojej godności i mają do tego pełne prawo. Co do tych 40 godzin - uwierz, dla większości byłoby to lepsze - wywiadówki też powinny odbywać się do 14-16 i być obowiązkowe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@maxatop: Owszem typie, bo zawód nauczyciela nie polega tylko na zerojedynkowym przekazywaniu wiedzy, a też formie jej przekazania. Osoba z bliskiej mi rodziny ucząc
@zielony-mis: wiem, że to skomplikowane ale to się nazywa "porównanie" i nie oznacza że piłkarze mają strajkować, czy ze mają tak samo źle czy że nauczyciele pracują tak samo długo. To jest po prostu pokazanie bzdurności tekstu o 4h dziennie na przykładzie piłkarza.
@zielony-mis: dlaczego kretyńskie porównanie? Jak najbardziej słuszne - miśki z wykopu twierdzą, że nauczyciele pracują tylko te 18 godzin pensum i nic więcej nie robią. Tak więc można sprowadzić pracę piłkarza do 90 minut x 2mecze w tygodniu.


@cienki137: ja też jestem za tym żeby nauczyciele pracowali tylko te mityczne 18h, ale żeby w związku z tym adekwatnie zniwelować im pensje
@rybsonk: ich pracą są występy na boisku, jeżeli będą się z tego wywiązywać śpiewająco, to mogą i w ogóle nie trenować. Piłkarze również nie mają problemów z tym, że jeżeli trenują, to rozlicza się ich z tego co zaprezentują na boisku. Jest to nieprawdopodobnie kiepskie porównanie
ich pracą są występy na boisku, jeżeli będą się z tego wywiązywać śpiewająco, to mogą i w ogóle nie trenować


@zielony-mis: znasz takich piłkarzy?

Piłkarze również nie mają problemów z tym, że jeżeli trenują, to rozlicza się ich z tego co zaprezentują na boisku


@zielony-mis: no i tak samo powinno być z nauczycielami, system oceniania i premiowania powinien ulec zmianie, wraz z podwyżkami.
@rybsonk:

Tak jak weryfikacja czasu pracy nauczyciela, skoro teraz nie docenia się pracy pozalekcyjną, to zróbmy ją jawną, w szkole, 8h dziennie.

A co do systemu oceniania i premiowania, to jest właśnie to, co irytuje mnie w obecnym strajku, gdyby proponowano zmiany systemowe, które obecnie wydają się niezbędne, niezwłocznie bym go poparł, jednakże mówienie, że robi się to dla dzieci, a jedynym istotnym postulatem są podwyżki, to wydaje mi się to