Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy, kompletuje zamówienie osprzętu do mojego Evic VTC mini + Augvape Intake... Jaki drut wybrać ? chciałbym stalowy żeby palić na TempControl, ale dostępny jest tylko flat clapton i stagger fused clapton i zwykły pojedynczy drut...
Jaki wybrać? proszę o pomoc. Pale bezpośrednio do płuc, używam około 30 Watt (teraz mam Khantal fused clapton)
wszelkie sugestie mile widziane, co do aromatów, baz, drutów, wat i innych..proszę pomóżcie:(
#coil #epapierosy #epapieros #liquidy #vape #edym
  • 12
@WojtasPuczyk: w e-dymie raczej nie znajdziesz fajnych aromatów, bardziej bym się rozglądał na vaper.pl (Los Aromatos, Black Fog). Co do drutu to miałem w Intake'u Fused Claptona z SS316 i nawet w TC się sprawdzał, podobnie może być z flat claptonem, ale to nie była moja bajka ;)
@WojtasPuczyk: szczerze powiedziawszy to pierwsze widzę, z tego co czytam w internecie to raczej nie są przeznaczone do EIN (chociaż są na bazie glikolu), generalnie nie szedłbym w tą stronę, bardziej ku zaufanym fimom o których pisałem wyżej
@WojtasPuczyk: 1000 smaków świata miałem, używałem i w sumie nie polecam. Smakowała mi tylko pomarańcza. Teraz kupuje aromaty Aroma https://aromaflav.pl/ (są też na Allegro) i stosunek cena/jakość/wydajność bardzo ok.
Smakowały mi: Cool Berries, Elemelon.
Wczoraj zamówiłem kilka nowych, więc mogę dać sprawozdanie jak spróbuje.
@leitz: poprosze o sprawozdanie i pisz mi więcej takich rad (ʘʘ)
jako nowicjusz ich bardzo potrzebuje :)
dzięki !
EDIT: właśnie się zorientowałem że mam od nich już dwa aromaty w domu: ICEland i Australia:) obydwa bardzo dobre, Iceland mój faworyt.