Wpis z mikrobloga

@dzester: też się podpiszę pod tym co napisał @Teynar: z jednym zastrzeżeniem - kup sobie tylko próbki i najtanszą bombille (mercedes z nierdzewki jakoś ok.15pln). Zwykły kubek 250 ml na początek starczy byś zobaczył, czy Cię yerba pochłonie bez reszty:) jak siądzie - kupisz sobie matero (palo santo najlepiej) i jakąś porządną bombille (polecam alpake). od siebie na start mogę polecić CBSe guarana, Taragui Marakuja oraz Rosamonte
tylko nie zrażaj
@dzester: jeżeli chodzi o to pobudzenie to nie wiem skąd ludzie to wzięli - ja to przed snem piję i ide normalnie spać. Jako 'zamiennik' kawy to tez jakaś bzdura totalna - to w ogóle inny smak jest przecież. Przyzwyczaić sie idzie i jak nie nasypiesz za dużo albo nie zaczniesz od pajarito to będzie całkiem fajna - tylko nie czytaj tych głupot o parzeniu z termometrami i tym, że yerba
@dzester: w ogóle na Twoim miejscu to bym kupił ten zestaw z próbkami i słomkę po prostu i tyle - jak Ci będzie smakować to sobie dokupisz naczynko. Chyba najlepsza opcja, inaczej zostaniesz z kilogramem popiołu :D