Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Od jakiegoś czasu planuje pojechać do pracy za granicę, moim kierunkiem jest Holandia. Za pierwszym razem chciałbym pojechać poprzez agencję pracy. Któreś są godne zaufania? Jeśli chodzi o noclegi to nie jestem bardzo wymagający.

#pracbaza #holandia #pracazagranica
  • 12
@jaktrwogatonawykop ta? Jak 3 miesiace nieplaconych skladek i pozniej trzeba oddawac hajs do belastingu np. 600e? Albo planowanie 3 dni w tyg? Wez mi tu nie koloryzuj, znam duzo ludzi co pracowalo dla otto i nikt nigdy by tam juz nie wrocil. + hotel 90e tydzien i mieszkasz z 3 ogrami na pokoju... bitch please
@rabbitat: ale osoba ktora to czyta moze trafic do czegos takiego jak Adilux (nie pamietam nazwy, spanie na paletach), wolny dzien tez ma swoje zalety mozna is na miasto na caly dzien (ma sie godzine czasu na dostanie sie do pracy gdyby potrzebowali, godzina to duzo czasu)

Pracujac w Otto masz motywacje do zmiany pracy, pracujac w Adiluxie zastanawiasz sie po co sie urodziles
Dyrektorow nie biora bez doswiadczenia nigdzie

Gdyby
@rabbitat: pracowalem z nimi, byli moim pierwszym biurem, skladki placili, zalatwili nawet zwrot ubezpieczenia zdrowotnego tylko zapomnieli potem powiedziec ze trzeba sie z tego wyrejestrowac jak sie do Polski wraca i rzeczywiscie musialem zaplacic do balastingu ok 600 euro skladek ktore nadmiatrowo do Otto wyplacili, po kilku miesiacach po mojej interwencji Otto oddalo te skladki (bez odsetek, ja placilem wczesniej z odsedkami), ale generalnie dobrze ich wspominam, teraz juz wiecej z
zorgtoeslag dokadnie o ten dodatek chodzilo, fajnie ze zalatwili ale nie fajnie ze go pobierali dalej nawet jak juz z nimi nie pracowalem... ale wyjasnilo sie teraz jest ok