Wpis z mikrobloga

@Toniezarzutka Bo jeśli byś chciała to możesz podjechać do Grand Service i pytać o Damiana, to jest jakieś 1,5 jak zjezdzasz z DK1 na Koziegłowy, a co dokładnie Ci się dzieje?
@Pitaq: @ScaRRyMaN:
Długa historia, samochód gasł na wolnych obrotach i nie chciał ponownie odpalić - problem leżał w niesprawnym reduktorze od instalacji gazowej i uszkodzonym czujniku położenia wału. Części zostały wymienione na nowe i problem zniknął na pare dni. Dzisiaj jak jechałam prędkością 120kmh zgasł podczas hamowania do ok 70. Odpalił ale pracował nierówno, ponownie odpalilam i chodził juz normalnie.

Ten Marcin to pewniak? Bo widzę ze zajmuje sie chiptuningiem
@Toniezarzutka: najwyższej klasy spec, sam wciskam się do niego z alfą 159 na zmianę skrzyni a jestem z Kielc. 3 rzeczy: egr, łańcuch rozrządu i czujnik położenia przepustnicy(lub pierwsza sonda lambda lub czujnik ilości powietrza), obstawiam jednak drugą opcję bo już w swoich robiłem (jeden benzyna 1.4 drugi 1.6 crdi). Nie chodzi głośniej na zimno/lekko klekocze?
@ScaRRyMaN:
Raczej nie hałasuje na zimno, mój niebieski mówi ze słyszy jak łańcuch cicho dzwoni (bliźniacza Kia szwagierki ma przebieg większy o 100k i dzwoni bardziej a nie miała takich objawów).
Po podpięciu do OBD pokazało kod błędu P0328
A, i to benzyna 1.6 wiec egr odpada