Wpis z mikrobloga

@Jestemksiedzem Nie, żebym się czepiał, gdybym mógł chętnie bym pomógł. Za takie pieniądze na 2 pokoje szansa jest raczej marna, tymbardziej, że czasu mało zostało. Jak coś mi wpadnie w oko, dam znać. Mogą spróbować uderzyć ewentualnie na Okrzei 8 na Błoniu. Tam jest blok przerobiony chyba z akademika na mieszkania, ceny mają spoko (kawalerka wychodzi coś około 750zł + prąd), tylko z dostępnością ciężko :/
@Jestemksiedzem spoko, ja rozumiem, że kasy mało. Niestety rybek nieruchomości rządzi się swoimi prawami :/ Okazję się trafiają, niestety dość rzadko, a tutaj raczej na długie poszukiwania czasu nie ma. Tam na Okrzei niech wala osobiście, tam też jest ich biuro, niestety nie wiem w jakich godzinach i dniach otwarte.
prędzej jakąś kamienicę ogarną, albo suterenę (nawet za mniejsze pieniądze), albo coś parterowego na jakichś Czyżkówkach itd. Generalnie współczuję, bo okres trudny. Pamiętam jak mi wypowiedział właściciel mieszkanie w grudniu i nic go nie obchodziło, że realnie od 20 grudnia ludzie mają inne plany niż pokazywanie nieruchomości ;-)
Tak więc będzie ciężko wam coś znaleźć od osoby prywatnej przez święta moim zdaniem.