Wpis z mikrobloga

@DanielKrul dziewczyna miała silny bol odczuwalny w łokciu, stwierdzony golfisty, przeciazanie sie w pracy. Juz miala isc na operacje, zabieg ostrzykiwania osoczem, ale okazalo sie ze problem lezy w kregoslupie, kilka masazy i nie ma sladu, tak promieniowało. Wiec moze u Ciebie tez jest podobnie :)
@DanielKrul: miałem. bolesne pieczenie. kup sobie opaske uciskową, noś ją pod łokciem, do tego sprężyna i ćwicz nadgarstek, przejdzie. jest jeszcze maść na to dziadostwo ale jak zza długo stosujesz to skóre drażni mocno.
Ja zrobiłem tę skrobankę + wlasnie zmiana ćwiczenia(ale wiedzialem ktore to powodowalo bo tylko je zmienilem) i deload na 2 tygodnie na wszystko co mogłoby w jakiś sposób angażować.

Nie robiłem tej opaski bo nie chciało mi się kupować XD

Pomogło.
@DanielKrul Jeśli chcesz całkowicie wyleczyć entezopatie to musisz koniecznie zaprzestać wysiłku fizycznego dające submaksymalne obciążenia na tą okolice, do tego krioterapia, kompresoterapia, rozluźnianie okolicy st łokciowego, rozciąganie tricepsu i grupy bocznej przedramienia; jak nie pomoże po 4-8 tygodniach to chirurg