Wpis z mikrobloga

Ateista wściekły, w #!$%@? agresywny xD

Zapraszam do dziwnego świata @TurtleHerd

Mam nadzieję, że pewnego dnia wyjedzie do dużego miasta (jak Wrocław) i posmakuje czegoś co nazywamy rozsądkiem.

Obserwuj #100screnowateisty

Cel tagu?


#4konserwy #bekazlewactwa #100screnowateisty #neoreakcja #konserwatyzm #korwin #4chan #chrzescijanstwo #katolicyzm #religia #mirkomodlitwa #mikromodlitwa #kosciol
B.....a - Ateista wściekły, w #!$%@? agresywny xD 

Zapraszam do dziwnego świata @T...

źródło: comment_mghtYVcVEjyOKrJxMa6WaFUfFgZ1nLIt.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
smutny człowiek z Ciebie że dajesz #!$%@? o takie rzeczy


@czajqa: Wręcz przeciwnie, na tyle mam szczęśliwe życie, duży dom i tak dalej, że moge sobie pozwolić na zgłaszanie turbo-dzbanów na wykopie
  • Odpowiedz
@Doomhammer:

wyprany mózg mają ci co wierzą w magicznego dziadka na chmurce xD


Tylko Ci którzy wierzą Oświeceniowej propagandzie mają na tyle sprane mózgi, że mogą zrobić wszystko. Mama zmuszała do chodzenia do kościoła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Przecież tacy to nie są zwykli ateiści, których wielu znam i którzy po prostu o kwestiach religijnych nie dyskutują. To jest chora psychicznie osoba, która widzi wszędzie Kościół, który ją atakuje, gwałci i odbiera wolność xD
  • Odpowiedz
@PanFizyk:

Przecież tacy to nie są zwykli ateiści, których wielu znam i którzy po prostu o kwestiach religijnych nie dyskutują. To jest chora psychicznie osoba, która widzi wszędzie Kościół, który ją atakuje, gwałci i odbiera wolność xD


To dlatego tak się wzburzył jak zasugerowałem leczenie osób transpłciowych xD
  • Odpowiedz
nie, nie zmuszała, na szczęście żyję w normalnej, antyklerykalnej rodzinie.


@Doomhammer: Normalna to ona nie jest bo większość Polaków to katolicy ergo twoja rodzina to dewiacja vel róznica od normy.

Ja jesten nawróconym ateistą bo przeczytałem coś więcej niż Dawkinsa. Ot choćby Arystotelesa Metafizykę
  • Odpowiedz